Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart 10 Eurocentů (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 10 Eurocentů. Klipart 10 Eurocentů je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný 10 Eurocentů lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart 10 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Tento obrázek s názvem (10 Eurocentů) můžete sdílet s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Obrázek 10 Eurocentů se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Student ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kytaristka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Mobilní telefon ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, download, klipart, vektor, vektorový obrázek, svg, ilustrace, Symboly, 10 Eurocentů, 10 Eurocentů, cliparts, obrázek, ke stažení, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: seminární práce, office, škola, Adobe Illustrator, Facebook, plakát, web, fotokniha, word, profil, wordpress, webové stránky, avatar, kalendář, plakáty, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mandala ke stažení, obrázek, klipart Vánoční zvoneček ke stažení nebo vektorový klipart Kreslený pes ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.