Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 10 Eurocentů, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 10 Eurocentů. Kreslená ilustrace 10 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná 10 Eurocentů? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 10 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart 10 Eurocentů je v kategorii Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Jmenovka na dárky zdarma Podívejte se i na ilustrace Červené Lamborghini ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Domácí adresář ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, cliparts, Symboly, svg, 10 Eurocentů, download, ke stažení, vektor, obrázek, ke stáhnutí, free, kliparty

Doporučené použití klipartu: škola, referáty, plakáty, profilovka, pozvánky, seminární práce, fotokniha, PowerPoint, prezentace, Facebook, Adobe Illustrator , články, časopis, plakát, textové dokumenty, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Perníčky zdarma, vektor Oranžové nůžky ke stažení nebo obrázek Fialový motýl ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.