Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 10 Eurocentů, Symboly nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 10 Eurocentů. Vektorová ilustrace 10 Eurocentů je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 10 Eurocentů ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 36 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 10 Eurocentů se nachází v kategorii Obrázky symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Malé písmeno I ke stažení Podívejte se i na klipart Sterilovaná zelenina ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ruská mapa zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, free, download, 10 Eurocentů, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, grafika, ke stáhnutí, Symboly

Doporučené použití klipartu: dokumenty, word, profil, PowerPoint, časopis, památník, profilovka, plakáty, blog, články, avatar, inkscape, Twitter, seminární práce, plakát, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Okurka ke stažení, ilustrace Aljaška ke stáhnutí nebo vektor Červená karkulka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.