Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek 10 Eurocentů (Symboly) k bezplatnému stažení

Obrázek, klipart 10 Eurocentů k bezplatnému stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný 10 Eurocentů. Doporučujeme stahovat obrázek 10 Eurocentů ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 10 Eurocentů ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 10 Eurocentů ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1575
1280x1260
800x788
500x492
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 416 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Sdílejte obrázek, klipart 10 Eurocentů s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový obrázek 10 Eurocentů patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Spojené Království ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční zvonečky zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Vodní želva ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Symboly, ilustrace, ilustrační obrázek, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, grafika, vektor, kliparty, download, vektorový obrázek, zdarma, ke stažení, 10 Eurocentů, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, katalog, deníček, PowerPoint, bakalářská práce, diplomová práce, brožury, prospekty, logo, video, Pinterest, plakát, Twitter, referáty, office, kalendář, Zoner Callisto

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart VHD ke stáhnutí, vektor Zlatý drak zdarma nebo obrázek Brazílie zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.