Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Užaslý smajlík, Smajlíci zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Užaslý smajlík zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Užaslý smajlík. Kreslená ilustrace Užaslý smajlík je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Užaslý smajlík? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Užaslý smajlík zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Užaslý smajlík ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Užaslý smajlík ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1599
1280x1279
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 813 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Užaslý smajlík je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Žlutá paprika zdarma Podívejte se i na ilustrace Tetování ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Venuše ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, obrázek, zdarma, Smajlíci, ke stažení, svg, download, vektorový obrázek, Užaslý smajlík, free, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, Užaslý smajlík

Doporučené použití klipartu: Twitter, referáty, fotokniha, openOffice, office, Facebook, web, blog, Adobe Illustrator , inkscape, dokument, profil, textové dokumenty, kalendář, avatar, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hotel zdarma, vektor Kulturista ke stažení nebo obrázek Zákaz žebrání ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.