Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žabka, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žabka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Žabka. Obrázek Žabka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žabka? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žabka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1431
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 752 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: lukto

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žabka je v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tenečnice u tyče zdarma Podívejte se i na obrázek Hledání ve složkách ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Diazepam ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, svg, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, Žabka, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, vektor, Žabka, Zvířata, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: památník, avatar, Adobe Illustrator , PowerPoint, plakáty, seminární práce, dokumenty, web, office, dokument, časopis, škola, profil, blog, profilovka, kalendář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Chameleon zdarma, klipart Motýli ke stažení nebo ilustrace Hummus ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.