Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žabka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žabka zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Žabka. Pakliže si chcete obrázek Žabka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žabka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žabka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žabka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1431
1280x1145
800x716
500x447
160x143

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 752 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: lukto

Líbí se vám klipart Žabka? Pak se podělte s kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Žabka je v sekci Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Vyděšené vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fotbalistka ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Bobřík ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stáhnutí, Zvířata, Žabka, download, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, vektor, svg, klipart, zdarma, Žabka, kliparty, ilustrace

Doporučené použití klipartu: word, office, dokument, inkscape, etikety, eshop, video, časopis, diář, Pinterest, plakát, PowerPoint, pozvánky, referáty, corelDraw, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Dolar ke stažení, klipart Smrt ke stažení nebo ilustrace Abstraktní stromek ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky stahujte právě z těchto stránek.