Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Větrná elektrárna (Stavby) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Větrná elektrárna zdarma ke stažení

Větrná elektrárna je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Pakliže si chcete obrázek Větrná elektrárna stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrná elektrárna zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Větrná elektrárna ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větrná elektrárna ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

848x1600
678x1280
424x800
265x500
85x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 267 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: erlandh

Zaujal vás náš klipart Větrná elektrárna? Potom se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

Klipart Větrná elektrárna patří do sekce Vektorové kliparty stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Etiopie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart USB ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Divočák ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, svg, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, Větrná elektrárna, download, klipart, Větrná elektrárna, ke stažení, cliparts, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Adobe Illustrator, avatar, wordpress, openOffice, blog, video, fotokniha, corelDraw, plakát, Instagram, office, plakáty, kalendář, PowerPoint, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení, vektor Čarodějka ke stažení nebo obrázek Guatemala ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.