Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Kluk s knihou (Muži) nejen do fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kluk s knihou bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Kluk s knihou. Vektorový obrázek Kluk s knihou jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk s knihou zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kluk s knihou ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kluk s knihou ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 634 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: oksmith

Zaujal vás náš klipart Kluk s knihou? Potom se podělte se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Kluk s knihou je v kategorii Vektorové obrázky muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Žena za počítačem ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Kuře na klíček ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Haiti zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Muži, Kluk s knihou, ke stažení, klipart, ilustrace, free, cliparts, kliparty, svg, zdarma, vektor

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, prospekty, inkscape, plakáty, referáty, škola, dokumenty, tiskoviny, prezentace, manuály, openOffice, vstupenky, bakalářská práce, pozvánky, články, památník, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektorový klipart Bonbon zdarma, vektorový klipart Srdíčko ke stažení nebo obrázek, klipart Halloweenské přání ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.