Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílá kočka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka stahujte zdarma

Bílá kočka je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Bílá kočka je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento klipart lze využít v online prezentacích, na web stránkách, v textových editorech typu Word či v tabulkovém procesoru (excelu). Obrázek můžete editovat, upravovat a sdílet.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: JayNick

Líbí se vám klipart Bílá kočka? Pak se podělte s partnery, kolegy a kamarády na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Bílá kočka je v kategorii Obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Astronaut ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hvězdnice pyrenejská ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Voskovka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Bílá kočka, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, Zvířata, ke stáhnutí, Bílá kočka, download, free, vektorový obrázek, kliparty, cliparts, grafika, svg

Doporučené použití klipartu: články, avatar, fotokniha, oznámení, památník, web, webové stránky, corelDraw, eshop, blog, kalendář, seminární práce, časopis, inkscape, PowerPoint, vstupenky, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektorový obrázek Vodní lyžařka ke stažení, vektorový klipart Mapa Etiopie zdarma nebo vektor UFO ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si kliknutím vyberte jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.