Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílá kočka, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bílá kočka. Vektorová ilustrace Bílá kočka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bílá kočka je v kategorii Ilustrační obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dvouseteurovka zdarma Podívejte se i na obrázek Nikita Chruščov ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Chleba ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, download, ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, Bílá kočka, svg, grafika, ke stažení, Zvířata, klipart, obrázek, Bílá kočka, vektor, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, dokument, dokumenty, Pinterest, inkscape, profilovka, PowerPoint, profil, word, Twitter, články, blog, škola, Instagram, plakát, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i obrázek Tanečnice zdarma, klipart Lotyšsko ke stažení nebo ilustrace Sůl a pepř ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.