Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílá kočka (Zvířata) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Bílá kočka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Bílá kočka ve formátu SVG. Zamlouvá se vám obrázek Bílá kočka? Pakliže ano, můžete jej zdarma stáhnout a použít například do školních referátů, diplomek či jako zpestření do fotoknihy


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá kočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: JayNick

Sdílejte obrázek, klipart Bílá kočka s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

Vektorový klipart Bílá kočka je v kategorii Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně halloween ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Silueta ježibaby zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Netopýr ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, cliparts, ilustrační obrázek, free, ke stažení, Zvířata, grafika, Bílá kočka, Bílá kočka, zdarma, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: prezentace, inkscape, office, pozvánky, wordpress, seminární práce, blog, textové dokumenty, Adobe Illustrator, plakáty, dokument, Instagram, webové stránky, diář, fotokniha, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Senegal ke stáhnutí, vektorový obrázek Stavitelný klíč zdarma nebo vektorový obrázek VW Scirocco zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.