Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílá kočka (Zvířata) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bílá kočka. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Bílá kočka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílá kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: JayNick

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bílá kočka sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Bílá kočka je v kategorii Obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Studentka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stan ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Svinovací metr zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, download, cliparts, ke stáhnutí, vektor, ilustrace, Bílá kočka, ilustrační obrázek, Zvířata, svg, Bílá kočka, zdarma, ke stažení, grafika, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, etikety, web, fotokniha, Facebook, plakát, články, dokumenty, openOffice, PowerPoint, dokument, corelDraw, časopis, referáty, Twitter, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Netopýrek zdarma, obrázek Emotikon duch ke stáhnutí nebo vektor Růžový stromeček ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.