Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílá kočka, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bílá kočka. Vektorová ilustrace Bílá kočka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bílá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Bílá kočka patří do sekce Ilustrační kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Profesor chemie zdarma Podívejte se i na vektor Monster truck ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Itálie ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, download, ilustrační obrázek, Bílá kočka, vektor, cliparts, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Zvířata, kliparty, free, klipart, ilustrace

Doporučené použití klipartu: články, web, Twitter, openOffice, dokument, inkscape, pozvánky, plakát, škola, corelDraw, prezentace, časopis, profil, PowerPoint, seminární práce, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Pohádková beruška zdarma, obrázek Mop ke stažení nebo klipart Dominikánská republika ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.