Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bílá kočka, Zvířata do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílá kočka zdarma ke stažení

Bílá kočka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Bílá kočka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bílá kočka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílá kočka ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 86 546 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: JayNick

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bílá kočka se nachází v kategorii Vektorové obrázky zvířata ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace XLS ke stažení Podívejte se i na klipart Modlení ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Didgeridoo zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, Zvířata, vektorový obrázek, free, Bílá kočka, svg, download, Bílá kočka, kliparty, cliparts, vektor

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, webové stránky, seminární práce, profilovka, pozvánky, openOffice, plakáty, PowerPoint, fotokniha, blog, Facebook, dokument, profil, avatar, kalendář

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Velikonoční mazanec ke stažení, ilustrace Saxofonista ke stáhnutí nebo vektor Pobřeží slonoviny zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.