Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonbon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonbon se nachází v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Králíčci ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Geometrické linie v portrétu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Sršeň ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, klipart, download, ke stáhnutí, zdarma, svg, cliparts, grafika, kliparty, vektor, ilustrační obrázek, Jídlo, free, Bonbon, ilustrace

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, openOffice, plakáty, fotokniha, inkscape, textové dokumenty, památník, webové stránky, office, seminární práce, Adobe Illustrator , škola, prezentace, referáty, Pinterest

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Vejce s mašlí ke stáhnutí, ilustrace Methanol zdarma nebo vektor 20 euro centů ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.