Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bonbon (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Klipart Bonbon je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonbon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: cgbug

Tento obrázek s názvem (Bonbon) můžete sdílet s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový klipart Bonbon je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Mapa Taiwanu ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Rychlovlak ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Úd ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Bonbon, zdarma, ilustrace, ke stažení, vektor, grafika, cliparts, free, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: diář, profil, seminární práce, video, office, textové dokumenty, Pinterest, pozvánky, openOffice, Twitter, eshop, kalendář, web, škola, prezentace, Adobe Illustrator

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Hroznové víno ke stažení, vektorový klipart Rypadlo ke stažení nebo obrázek, klipart Oliver Cromwell ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavou grafiku jsou tam též dostupné.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.