Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bonbon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bonbon je v kategorii Obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor ODP soubor ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Lýkohub zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Ředkvičky ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, obrázek, ilustrace, svg, ke stažení, ke stáhnutí, vektorový obrázek, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, Bonbon, free, grafika, Bonbon

Doporučené použití klipartu: fotokniha, prezentace, články, dokument, openOffice, plakáty, profilovka, časopis, Adobe Illustrator , web, webové stránky, škola, profil, office, textové dokumenty, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Rychlé občerstvení ke stáhnutí, vektor Havíř zdarma nebo obrázek Taxi ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.