Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bonbon (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Bonbon je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorová ilustrace Bonbon je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonbon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: cgbug

Obrázek, klipart pojmenovaný Bonbon můžete sdílet s kolegy na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový obrázek Bonbon se nachází v sekci Ilustrační kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Halloweenská sova ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Špendlík ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Sklenice zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, ilustrace, cliparts, zdarma, grafika, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, Bonbon, Bonbon, obrázek, kliparty, Jídlo, ilustrační obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: plakáty, prezentace, etikety, corelDraw, video, dokumenty, inkscape, profil, seminární práce, diář, plakát, textové dokumenty, články, dokument, Twitter, Adobe Illustrator

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek, klipart Motorová pila zdarma, vektorový obrázek Voltmetr ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Mořský had ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé vektory můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.