Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bonbon (Jídlo) do dokumentů, památníků, fotoknih zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonbon ke stažení zdarma

Bonbon je titulkem tohoto hezkého vektorového obrázku. Klipart Bonbon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonbon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: cgbug

Obrázek, klipart pojmenovaný Bonbon můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Obrázek Bonbon je v kategorii Vektorové obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Lesbický symbol ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zralý banán ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektor Mil Mi-24 zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bonbon, kliparty, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Bonbon, ilustrační obrázek, download, svg, Jídlo, cliparts, ke stažení, vektor, obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, etikety, diplomová práce, katalog, památník, kalendář, bakalářská práce, Zoner Callisto, dokument, PowerPoint, pozvánky, oznámení, Facebook, škola, web, Adobe Illustrator, office

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový klipart MPP zdarma, vektorový obrázek Zákaz prostituce ke stažení nebo obrázek, klipart Otisk prstu ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Office kliparty k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.