Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bonbon (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Bonbon. Klipart Bonbon je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonbon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: cgbug

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bonbon sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bonbon je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Citroen DS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Atabaque zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Strakatá ozdoba ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrace, svg, kliparty, cliparts, vektor, zdarma, Bonbon, klipart, free, Bonbon, Jídlo, vektorový obrázek, download, grafika

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Adobe Illustrator, profil, Instagram, inkscape, Pinterest, fotokniha, prezentace, pozvánky, blog, office, etikety, profilovka, Twitter, textové dokumenty, openOffice

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Narozeniny číslo 3 ke stáhnutí, vektor Láhev vína zdarma nebo obrázek Kamera zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.