Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bonbon. Obrázek Bonbon je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bonbon ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Bonbon je v sekci Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malé písmeno L ke stažení Podívejte se i na obrázek Lilek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zerene eurydice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Jídlo, ke stažení, free, zdarma, cliparts, Bonbon, Bonbon, vektor, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, škola, webové stránky, PowerPoint, pozvánky, profil, openOffice, textové dokumenty, word, Facebook, dokument, památník, časopis, web, plakáty, avatar

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Nanuk ke stažení, klipart Africká zvířata ke stáhnutí nebo ilustrace Kabriolet zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.