Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Bonbon, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bonbon zdarma ke stažení

Bonbon je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Bonbon je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Bonbon lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bonbon ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bonbon ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x512
1280x410
800x256
500x160
160x51

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 091 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cgbug

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bonbon se nachází v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Johann Sebastian Bach ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Medvídek koala zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Chinook ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Jídlo, ilustrace, obrázek, Bonbon, klipart, ke stáhnutí, free, download, kliparty, cliparts, Bonbon, vektorový obrázek, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, profilovka, openOffice, plakát, články, fotokniha, blog, seminární práce, webové stránky, památník, avatar, inkscape, plakáty, word, dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Bleděmodrý strom ke stáhnutí, ilustrace Digitální číslo 0 zdarma nebo vektor Brukev ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.