Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bochník chleba, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bochník chleba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bochník chleba je v kategorii Ilustrační kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Babička zdarma Podívejte se i na ilustrace Muktada Sadr ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ořezávátko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bochník chleba, klipart, zdarma, ke stažení, vektor, ke stáhnutí, cliparts, vektorový obrázek, Jídlo, obrázek, svg, kliparty, Bochník chleba, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: kalendář, PowerPoint, fotokniha, office, web, corelDraw, články, blog, webové stránky, prezentace, profil, seminární práce, Facebook, openOffice, Adobe Illustrator , word

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Biskup zdarma, vektor Kedlubny ke stažení nebo obrázek Dýně Chuck Norris ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.