Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bochník chleba (Jídlo) stahujte zadarmo

Obrázek, klipart Bochník chleba stahujte zadarmo

Netradiční ilustrační vektor s názvem Bochník chleba. Kreslená ilustrace Bochník chleba je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Tento obrázek s názvem (Bochník chleba) můžete sdílet s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook, Pinterest, Síť X nebo Reddit. Stačí kliknout na tlačítko Sdílet.

Klipart Bochník chleba patří do sekce Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pěnkava ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční ozdoba ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart 7Z ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bochník chleba, Bochník chleba, free, download, grafika, klipart, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, zdarma, vektor, svg, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, diplomová práce, openOffice, vstupenky, wordpress, vizitky, etikety, dokumenty, eshop, fotografie, webové stránky, manuály, web, word, avatar, památník, Instagram

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart DDT ke stažení, vektorový klipart Automechanik ke stažení nebo obrázek Kafe ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se následně zobrazí v novém okně prohlížeče.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.