Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bochník chleba (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bochník chleba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Bochník chleba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bochník chleba sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Bochník chleba je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart PPSX ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Eiffelovka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Kolumbie zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Bochník chleba, kliparty, ke stáhnutí, free, svg, obrázek, grafika, ilustrační obrázek, ke stažení, Bochník chleba

Doporučené použití klipartu: wordpress, diář, referáty, Adobe Illustrator, word, plakáty, profilovka, plakát, Instagram, profil, openOffice, prezentace, eshop, webové stránky, Facebook, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Britská policistka zdarma, klipart Zákaz mluvení ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Kolumbie ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.