Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bochník chleba, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Bochník chleba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Bochník chleba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Bochník chleba se nachází v sekci Vektorové obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tunisko ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Požární hlásič zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Svítilna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, grafika, kliparty, ilustrace, vektor, obrázek, free, Jídlo, Bochník chleba, zdarma, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: inkscape, referáty, word, škola, články, profilovka, Twitter, corelDraw, Pinterest, openOffice, avatar, Facebook, kalendář, office, profil, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Semafor ke stáhnutí, ilustrace Šnorchl zdarma nebo vektor Solární energie ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.