Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bochník chleba (Jídlo) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bochník chleba. Vektorová ilustrace Bochník chleba je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Bochník chleba v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart Bochník chleba sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Bochník chleba je v sekci Vektorové kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smažená vajíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mula ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Navigace zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Jídlo, svg, obrázek, cliparts, vektorový obrázek, download, kliparty, grafika, Bochník chleba, klipart, ke stáhnutí, vektor, zdarma, ke stažení, Bochník chleba

Doporučené použití klipartu: plakáty, avatar, Pinterest, profil, články, etikety, dokumenty, video, kalendář, Twitter, textové dokumenty, profilovka, dokument, prezentace, fotokniha, web

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Somálsko zdarma, vektor Vláček ke stáhnutí nebo obrázek Chameleon ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové kliparty zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.