Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bochník chleba (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Bochník chleba. Pakliže si chcete obrázek Bochník chleba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Líbí se vám klipart Bochník chleba? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Obrázek Bochník chleba je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Virtuální realita ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nekonečno ke stažení. Mohl by vás také zajímat ilustrace Lopatka ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ilustrace, ke stažení, Jídlo, vektor, grafika, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Bochník chleba, kliparty, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: etikety, web, PowerPoint, časopis, prezentace, eshop, Twitter, články, video, corelDraw, Facebook, fotokniha, kalendář, textové dokumenty, škola, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Červené I ke stažení, klipart Karty kára ke stažení nebo ilustrace Bicí nástroje ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky lze využívat zadarmo ve vašich projektech

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.