Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Bochník chleba, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Bochník chleba zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Bochník chleba. Pakliže si chcete obrázek Bochník chleba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bochník chleba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bochník chleba ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x811
1280x649
800x405
500x253
160x81

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 59 412 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Bochník chleba je v kategorii Vektorové kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Panda zdarma Podívejte se i na ilustrace Tučňák ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart PPT ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Bochník chleba, free, ilustrační obrázek, grafika, cliparts, zdarma, klipart, Jídlo, vektor, ke stažení, download, obrázek, ke stáhnutí, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , články, textové dokumenty, kalendář, památník, seminární práce, avatar, pozvánky, referáty, prezentace, Twitter, dokumenty, PowerPoint, škola, dokument, office

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Zlaté B zdarma, vektor Motýli ke stažení nebo obrázek Malé písmeno J ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.