Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Zákaz dětí, Symboly pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zákaz dětí zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zákaz dětí. Vektorová ilustrace Zákaz dětí je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Zákaz dětí? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz dětí zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zákaz dětí ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zákaz dětí ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 204 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pydubreucq

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zákaz dětí je v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kostel zdarma Podívejte se i na ilustrace Zlaté V ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Vánoční vystřihovánka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, free, download, ke stažení, zdarma, ke stáhnutí, klipart, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, Zákaz dětí, kliparty, cliparts, vektor, Zákaz dětí

Doporučené použití klipartu: referáty, Instagram, Pinterest, seminární práce, dokument, avatar, inkscape, škola, web, office, plakáty, webové stránky, Twitter, fotokniha, textové dokumenty, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Znak panna zdarma, vektor Klobása v housce ke stažení nebo obrázek Azurová stužka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.