Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Minutka (Ostatní) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Minutka k bezplatnému stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Minutka. Stahujte klipart Minutka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Minutka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Minutka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1360x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 978 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Eggib

Sdílejte obrázek, klipart Minutka s ostatními na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Minutka je v kategorii Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sekáček na maso ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pentagram zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Holčička ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Minutka, kliparty, Ostatní, klipart, obrázek, Minutka, ilustrace, ke stažení, vektor, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: brožury, tiskoviny, inkscape, oznámení, Twitter, bakalářská práce, letáky, webové stránky, Pinterest, památník, články, Zoner Callisto, diplomová práce, dokument, koláž, manuály, profil

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Váhy ke stáhnutí, obrázek, klipart Kaktus ke stáhnutí nebo vektor Žlutý hyacint zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.