Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Minutka (Ostatní) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Minutka zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Minutka. Kreslená ilustrace Minutka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Minutka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Minutka ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1360x1600
1087x1280
679x800
424x500
136x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 978 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Eggib

Potěší nás, pokud budete tento klipart Minutka sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Obrázek Minutka je v kategorii Obrázky ostatní ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Pyramida ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová želva ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Voskovka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, ke stažení, grafika, free, ilustrační obrázek, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, zdarma, vektor, svg, Ostatní, Minutka

Doporučené použití klipartu: etikety, Pinterest, office, dokument, textové dokumenty, referáty, plakáty, Facebook, seminární práce, památník, články, kalendář, časopis, word, Twitter, PowerPoint

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Kreslená ryba zdarma, obrázek Citroen SM ke stáhnutí nebo vektor Tučňák ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.