Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Dráček, Zvířata nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Dráček zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Dráček. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Dráček. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dráček zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Dráček ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dráček ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1509
1280x1208
800x755
500x472
160x151

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 814 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: talekids

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Dráček je v kategorii Kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červená šachovnice zdarma Podívejte se i na obrázek Zákaz prostituce ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Košík s vajíčky ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, zdarma, klipart, download, cliparts, grafika, ke stažení, Dráček, ke stáhnutí, svg, Zvířata, vektor, vektorový obrázek, free, obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, blog, office, fotokniha, památník, inkscape, prezentace, referáty, web, dokument, plakát, PowerPoint, seminární práce, webové stránky, plakáty, články

Mezi hezké kresby patří i obrázek Zákaz focení zdarma, klipart XLSX ke stažení nebo ilustrace Pivní sud ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.