Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Santova čepice (Vánoce) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Santova čepice stahujte zdarma

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Santova čepice. Obrázek Santova čepice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Santova čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1112
1280x889
800x556
500x347
160x111

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 523 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: TheresaKnott

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Santova čepice s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart Santova čepice patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Banán ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sluneční brýle ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Trubka ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, klipart, download, svg, zdarma, grafika, Vánoce, free, Santova čepice, cliparts, Santova čepice, ilustrace, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: prospekty, památník, profilovka, video, Adobe Illustrator, oznámení, openOffice, referáty, dokumenty, avatar, office, časopis, kalendář, plakát, vstupenky, články, fotografie

Mezi hezké kresby patří i klipart Papilio glaucus ke stažení, obrázek Abrahám zdarma nebo obrázek Páv ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.