Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Santova čepice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova čepice zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Santova čepice. Obrázek Santova čepice je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Santova čepice ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1112
1280x889
800x556
500x347
160x111

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 523 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: TheresaKnott

Potěší nás, pokud budete tento klipart Santova čepice sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

Klipart Santova čepice je v kategorii Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Oregon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Adventní kalendář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Běžící srdce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, vektor, download, obrázek, ilustrační obrázek, Santova čepice, svg, grafika, free, ke stáhnutí, Santova čepice, zdarma, ke stažení, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, referáty, pozvánky, Pinterest, diář, články, fotokniha, etikety, blog, kalendář, inkscape, dokumenty, profil, plakáty, Facebook, openOffice

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Pestrobarevní motýli zdarma, obrázek Eli Whitney ke stáhnutí nebo vektor Aerobik ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart byl stažen z Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.