Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Santova čepice (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Santova čepice zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Santova čepice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Santova čepice ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Santova čepice ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1112
1280x889
800x556
500x347
160x111

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 523 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: TheresaKnott

Líbí se vám klipart Santova čepice? Pak se podělte s kolegy na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Santova čepice je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vrtáky ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hugo Chavez zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Benin ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, cliparts, ilustrační obrázek, Santova čepice, free, zdarma, kliparty, obrázek, download, ke stažení, Santova čepice, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, office, eshop, word, openOffice, časopis, avatar, blog, Instagram, Adobe Illustrator, web, škola, památník, pozvánky, fotokniha, prezentace

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Zákaz mluvení ke stáhnutí, ilustrace Mimino zdarma nebo klipart Vozíčkáři zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.