Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Poník, Zvířata do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Poník zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Poník. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Poník nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Poník? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poník zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Poník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Poník ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1349
1280x1079
800x674
500x422
160x135

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 907 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Poník patří do sekce Vektorové obrázky zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kráva zdarma Podívejte se i na vektor Sluchátka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Biskup ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Zvířata, ke stažení, ilustrační obrázek, svg, download, free, ilustrace, cliparts, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, klipart, Poník, zdarma

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Facebook, PowerPoint, web, pozvánky, dokument, Adobe Illustrator , inkscape, avatar, profilovka, prezentace, openOffice, webové stránky, Pinterest, blog, word

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Toyota Hilux zdarma, obrázek Gepard ke stažení nebo klipart Brýlatý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.