Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Osvětlení (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Osvětlení zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Osvětlení. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osvětlení zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Osvětlení ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Osvětlení ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 412 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: dabnotu

Potěší nás, pokud budete tento klipart Osvětlení sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Obrázek Osvětlení se nachází v kategorii Kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Garáž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Ježura ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek DVD mechanika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, Osvětlení, svg, grafika, Vánoce, download, ke stáhnutí, ke stažení, obrázek, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Facebook, wordpress, seminární práce, prezentace, word, eshop, památník, kalendář, fotokniha, škola, office, dokumenty, PowerPoint, profil, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Lopatka zdarma, obrázek, klipart Motorkářská přilba ke stáhnutí nebo vektorový klipart CD složka ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace můžete nalézt taktéž tam.