Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zlaté srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko ke stažení zadarmo

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Zlaté srdíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zlaté srdíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart Zlaté srdíčko? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Zlaté srdíčko patří do kategorie Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Škola ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Pacient ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Ethereum ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, kliparty, Zlaté srdíčko, ke stažení, download, Láska, zdarma, klipart, vektorový obrázek, free, Zlaté srdíčko, grafika, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: časopis, profil, Instagram, seminární práce, pozvánky, dokumenty, video, diplomová práce, prospekty, profilovka, PowerPoint, dokument, inkscape, Facebook, wordpress, avatar, články

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Větrník ke stažení, vektorový obrázek Volejbalistka ke stáhnutí nebo klipart Pirát bez nohy ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Prosím, proveďte výběr rozměru obrázku prostřednictvím kliku na jedno z uvedených rozlišení. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.