Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Zlaté srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení

Právě si prohlížíte další klipart. Obrázek má název Zlaté srdíčko. Klipart Zlaté srdíčko je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart Zlaté srdíčko s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový klipart Zlaté srdíčko se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dívka na koštěti ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Maliny zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Dort ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, Láska, Zlaté srdíčko, ke stažení, Zlaté srdíčko, zdarma, download, svg, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, Facebook, články, plakát, corelDraw, vizitky, diář, pozvánky, office, deníček, openOffice, dokumenty, prospekty, manuály, profil, video, vstupenky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční výzdoba ke stáhnutí, vektorový obrázek Volejbalistka ke stáhnutí nebo vektorový klipart MP4 zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.