Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté srdíčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlaté srdíčko. Stahujte klipart Zlaté srdíčko v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Zlaté srdíčko? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlaté srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlaté srdíčko je v kategorii Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart USB DVD mechanika zdarma Podívejte se i na obrázek Růžička ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Malé písmeno P ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace, grafika, free, klipart, svg, Zlaté srdíčko, obrázek, vektorový obrázek, Zlaté srdíčko, download, kliparty, vektor, Láska

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, profilovka, dokument, PowerPoint, referáty, škola, avatar, blog, fotokniha, Instagram, články, Adobe Illustrator , textové dokumenty, plakát, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Pomeranian zdarma, klipart Airbus Beluga ke stažení nebo ilustrace Krabice mléka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.