Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté srdíčko (Láska) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Zlaté srdíčko. Obrázek Zlaté srdíčko je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Náš tip. Použijte obrázek Zlaté srdíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zlaté srdíčko ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Zaujal vás náš klipart Zlaté srdíčko? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Klipart Zlaté srdíčko se nachází v sekci Obrázky, kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tacos ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka vpravo zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Tři vajíčka ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrace, Zlaté srdíčko, cliparts, kliparty, obrázek, Zlaté srdíčko, Láska, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, download, ke stažení, vektor, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, office, PowerPoint, dokumenty, corelDraw, avatar, video, seminární práce, plakát, památník, pozvánky, časopis, wordpress, profilovka, fotokniha, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Točená zmrzlina ke stáhnutí, ilustrace Chanukový svícen zdarma nebo klipart Modrý pták zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Klipart je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku jsou ke stažení taktéž tam.