Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Zlaté srdíčko (Láska) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Zlaté srdíčko. Pakliže si chcete obrázek Zlaté srdíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám obrázek (klipart) Zlaté srdíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Klipart Zlaté srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: OpenClipart

Tento obrázek s názvem (Zlaté srdíčko) můžete sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Zlaté srdíčko se nachází v kategorii Kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Květinové přání ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stoeurovka ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Červené M ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, ke stáhnutí, Zlaté srdíčko, ke stažení, ilustrační obrázek, free, obrázek, grafika, klipart, Láska, vektorový obrázek, kliparty, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: Twitter, články, památník, dokument, časopis, Adobe Illustrator, referáty, webové stránky, inkscape, eshop, prezentace, textové dokumenty, avatar, video, blog, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Psaníčko ke stažení, obrázek, klipart Bandoneón ke stažení nebo vektorový klipart Koště ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku najdete také tam.