Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlaté srdíčko, Láska nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Zlaté srdíčko. Pakliže si chcete obrázek Zlaté srdíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko zdarma ke stažení, Láska vektor do vašich dokumentů

Obrázek Zlaté srdíčko ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlaté srdíčko ke stažení, Láska vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1565x1600
1252x1280
782x800
489x500
156x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 773 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Zlaté srdíčko je v kategorii Ilustrační kliparty láska ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pastelky v hrnečku zdarma Podívejte se i na ilustrace Digitální znak 3 ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Dvoueuro ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, grafika, ke stáhnutí, ilustrace, zdarma, free, klipart, obrázek, Zlaté srdíčko, Láska, ilustrační obrázek, cliparts, svg, vektor, Zlaté srdíčko

Doporučené použití klipartu: word, referáty, plakáty, webové stránky, profilovka, dokument, PowerPoint, Pinterest, dokumenty, památník, seminární práce, časopis, textové dokumenty, office, avatar, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Strašidelný dům zdarma, vektor Mapa Nepálu ke stažení nebo obrázek Žlutý smajlík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.