Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Modrý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý květ zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Modrý květ. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Modrý květ nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Modrý květ lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1554x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 791 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Odysseus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý květ sdílet s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový klipart Modrý květ se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Akumulátory ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Štít ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Toyota Hilux zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Květiny, grafika, Modrý květ, vektor, kliparty, ilustrace, ke stáhnutí, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, download, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: office, referáty, Pinterest, dokument, seminární práce, word, škola, eshop, časopis, textové dokumenty, Twitter, webové stránky, profil, články, plakát, video

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek, klipart Koala zdarma, vektorový obrázek Kolibřík ke stáhnutí nebo vektorový obrázek Vrána ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.