Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Modrý květ (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrý květ zdarma ke stažení

Níže uvedený klipart (vektorový obrázek) je pojmenovaný Modrý květ. Obrázek Modrý květ je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Modrý květ? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý květ zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Modrý květ ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrý květ ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1554x1600
1243x1280
777x800
485x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 791 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Odysseus

Potěší nás, pokud budete tento klipart Modrý květ sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Vektorový obrázek Modrý květ je v kategorii Obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Saxofon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Šipka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Koloběžka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květiny, obrázek, grafika, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, kliparty, klipart, ilustrační obrázek, Modrý květ, Modrý květ, ilustrace, svg, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: prospekty, katalog, blog, etikety, dokumenty, brožury, Instagram, avatar, webové stránky, web, Pinterest, kalendář, profil, deníček, Facebook, manuály, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektorový obrázek Potápěč zdarma, obrázek Oranžová paprika ke stáhnutí nebo vektor Kozorožec ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si rozměr obrázku ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.