Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Tulipán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Tulipán patří do sekce Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Keňa zdarma Podívejte se i na vektor Znamení ryby ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Airbus ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, klipart, cliparts, ke stáhnutí, Tulipán, Tulipán, Květiny, ilustrační obrázek, download, free, grafika, obrázek, kliparty, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, plakáty, office, PowerPoint, památník, fotokniha, prezentace, webové stránky, dokument, plakát, Twitter, kalendář, Facebook, blog, pozvánky, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Zelený brouk zdarma, obrázek Vánoční stromky ke stažení nebo klipart Studna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.