Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Tulipán (Květiny) nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Tulipán. Klipart Tulipán je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Tulipán lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: pitr

Líbí se vám klipart Tulipán? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Tulipán je v kategorii Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Datle ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vánoční hvězda ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Roštěná ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, grafika, Tulipán, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, kliparty, klipart, vektor, Květiny, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, profilovka, webové stránky, Facebook, etikety, články, video, Pinterest, diář, seminární práce, avatar, dokumenty, škola, office, pozvánky, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Strom z kuliček ke stažení, vektor Čáp ke stažení nebo obrázek Klokan ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej používat zadarmo. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.