Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Tulipán (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tulipán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pitr

Líbí se vám klipart Tulipán? Pak se podělte s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

Vektorový obrázek Tulipán se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Trpaslík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mniška ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Černý král ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, Květiny, download, free, ilustrační obrázek, kliparty, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, obrázek, Tulipán, cliparts, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, seminární práce, diář, Pinterest, blog, památník, dokument, avatar, prezentace, plakát, eshop, kalendář, škola, články, dokumenty, Instagram

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Dudy ke stažení, obrázek, klipart DVD disk ke stažení nebo vektorový klipart Tarantule ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky najdete také tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.