Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Tulipán (Květiny) nejen do fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tulipán k bezplatnému stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Tulipán. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Tulipán nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Tulipán v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Tulipán s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Tulipán se nachází v sekci Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sušenka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Žlutý zvýrazňovač zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Laktóza ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Květiny, obrázek, cliparts, kliparty, download, ke stažení, ke stáhnutí, grafika, free, Tulipán, zdarma, ilustrační obrázek, klipart, Tulipán

Doporučené použití klipartu: vizitky, kalendář, manuály, fotokniha, plakát, etikety, tiskoviny, wordpress, dokument, Zoner Callisto, články, referáty, blog, word, prospekty, office, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek, klipart Student ke stáhnutí, vektor Slíva ke stažení nebo vektorový obrázek Růžová ozdoba zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.