Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Tulipán. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Tulipán ve formátu SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Tulipán? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Tulipán je v sekci Obrázky, kliparty květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slunečnice ve váze ke stažení Podívejte se i na obrázek ODG soubor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Modrá kraslice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Květiny, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, Tulipán, Tulipán, grafika, ilustrace, klipart, vektorový obrázek, download, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, blog, plakáty, Facebook, web, PowerPoint, prezentace, články, památník, webové stránky, plakát, kalendář, referáty, profilovka, fotokniha, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Žížala ke stažení, klipart Sešívačka ke stáhnutí nebo ilustrace Tanečnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.