Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Tulipán, Květiny nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Tulipán je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart Tulipán v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipán ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: pitr

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Tulipán je v sekci Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor DOT ke stažení Podívejte se i na ilustrace Student ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart John Fitzgerald Kennedy zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, klipart, Květiny, ke stažení, Tulipán, obrázek, kliparty, download, vektorový obrázek, svg, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: office, blog, prezentace, fotokniha, dokument, textové dokumenty, Facebook, web, časopis, dokumenty, kalendář, památník, openOffice, Pinterest, Instagram, word

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Pampeliška ke stažení, vektor Modrý dárek ke stáhnutí nebo obrázek Hrošík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.