Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Tulipán (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Tulipán zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Tulipán. Obrázek Tulipán je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Tulipán? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Tulipán ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Tulipán ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

833x1600
666x1280
416x800
260x500
83x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 259 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: pitr

Sdílejte obrázek, klipart Tulipán s přáteli a kamarády prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Tulipán se nachází v kategorii Kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Brazílie ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Notebook zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Word ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Tulipán, cliparts, svg, Květiny, ke stáhnutí, download, zdarma, free, vektor, vektorový obrázek, grafika, ke stažení, ilustrace, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: Twitter, plakát, word, webové stránky, časopis, etikety, textové dokumenty, Facebook, video, diář, kalendář, avatar, wordpress, web, dokumenty, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Borůvka ke stáhnutí, obrázek, klipart Porsche 911 zdarma nebo vektorový klipart Ohryzek zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.