Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně Chuck Norris (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Dýně Chuck Norris zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Dýně Chuck Norris. Obrázek Dýně Chuck Norris je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně Chuck Norris zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně Chuck Norris ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 935 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Tento obrázek s názvem (Dýně Chuck Norris) můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový klipart Dýně Chuck Norris je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Raketa H-IIB ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Saab 29 Tunnan ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Toast ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, klipart, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, Dýně Chuck Norris, ke stáhnutí, Halloween, free, grafika, ilustrace, svg, kliparty

Doporučené použití klipartu: etikety, eshop, diář, Adobe Illustrator, PowerPoint, časopis, fotokniha, dokumenty, wordpress, škola, webové stránky, Pinterest, Instagram, blog, corelDraw, word

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Biologické riziko ke stažení, obrázek Toast ke stažení nebo vektor Alkohol ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.