Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Dýně Chuck Norris (Halloween) stahujte zdarma

Obrázek, klipart Dýně Chuck Norris stahujte zdarma

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Dýně Chuck Norris. Klipart Dýně Chuck Norris je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně Chuck Norris zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Obrázek Dýně Chuck Norris ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Dýně Chuck Norris ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 54 935 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Jason M. Simanek

Líbí se vám klipart Dýně Chuck Norris? Pak se podělte s rodinou a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Dýně Chuck Norris patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tanečnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Strašidelný domek ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Digitální číslo 5 ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, svg, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Dýně Chuck Norris, ke stáhnutí, vektor, Dýně Chuck Norris, kliparty, obrázek, ke stažení, grafika, download, ilustrace, free

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, vstupenky, video, katalog, plakáty, blog, diplomová práce, word, oznámení, openOffice, prospekty, avatar, články, kalendář, eshop, textové dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Lžička ke stažení, ilustrace Jezdec ke stažení nebo obrázek Kondor ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky jsou tam též dostupné.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.