Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Elektrický článek (Věda) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Elektrický článek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Elektrický článek je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Elektrický článek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektrický článek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: laurent

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Elektrický článek s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

Obrázek Elektrický článek patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lopatka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Liebigův chladič zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Ďáblík ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, zdarma, Věda, vektor, klipart, Elektrický článek, grafika, ilustrace, ke stažení, cliparts, kliparty, Elektrický článek, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, prezentace, inkscape, web, články, Pinterest, video, plakáty, diář, etikety, referáty, Facebook, seminární práce, fotokniha, škola

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Irák ke stáhnutí, vektor Lebka zdarma nebo obrázek Pozor, smrt! zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.