Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektrický článek (Věda) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Elektrický článek je název dalšího obrázku resp. klipartu. Pakliže si chcete obrázek Elektrický článek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický článek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: laurent

Tento obrázek s názvem (Elektrický článek) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Vektorový klipart Elektrický článek je v sekci Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Strážní věž ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Davidova hvězda ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Jamajka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Elektrický článek, svg, download, grafika, cliparts, kliparty, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, klipart, free, vektorový obrázek, Věda

Doporučené použití klipartu: etikety, avatar, inkscape, diář, časopis, plakáty, prezentace, seminární práce, video, web, referáty, office, blog, Twitter, články, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zlatý dolar zdarma, ilustrace Vajíčko ke stáhnutí nebo klipart Naštvaná žena ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.