Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Elektrický článek, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Elektrický článek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elektrický článek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Elektrický článek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Elektrický článek se nachází v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Průhledný duch ke stažení Podívejte se i na vektor Vláček ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Lasagne zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, vektorový obrázek, klipart, vektor, Věda, ilustrační obrázek, ilustrace, download, ke stáhnutí, kliparty, Elektrický článek, cliparts, ke stažení, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakáty, Twitter, seminární práce, dokumenty, Adobe Illustrator , profil, Pinterest, časopis, fotokniha, corelDraw, PowerPoint, blog, Facebook, pozvánky, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Láhev vína ke stažení, obrázek Zlatá mašle ke stáhnutí nebo klipart Chlápek zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.