Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Elektrický článek, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Elektrický článek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elektrický článek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektrický článek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elektrický článek je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Parník ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Lebka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jihoafrická republika ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrační obrázek, kliparty, free, Elektrický článek, ilustrace, ke stažení, obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg, cliparts, zdarma, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, blog, corelDraw, pozvánky, Instagram, word, avatar, kalendář, Twitter, profilovka, plakáty, web, PowerPoint, památník, dokument, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vikingská loď ke stáhnutí, klipart Pelikán zdarma nebo ilustrace Ozdoba s vločkou ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.