Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Elektrický článek (Věda) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Elektrický článek bezplatně ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Elektrický článek. Klipart Elektrický článek je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický článek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: laurent

Obrázek, klipart pojmenovaný Elektrický článek můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Vektorový klipart Elektrický článek se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Rudl ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Messerschmitt Bf 109 ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Halloweenská kočka zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, Věda, Elektrický článek, grafika, obrázek, klipart, ilustrační obrázek, Elektrický článek, free, zdarma, ilustrace

Doporučené použití klipartu: diplomová práce, kalendář, eshop, vizitky, památník, seminární práce, prospekty, magazín, Instagram, katalog, letáky, profilovka, corelDraw, office, avatar, blog, brožury

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Guinea zdarma, obrázek Šampaňské ke stáhnutí nebo vektorový klipart Vánoční ozdoby ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé vektory tam lze také stáhnout.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.