Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Elektrický článek, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Elektrický článek. Kreslená ilustrace Elektrický článek je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Elektrický článek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Elektrický článek je v sekci Obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mozart ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mravenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart DVD disk zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, obrázek, kliparty, svg, vektorový obrázek, free, zdarma, ke stáhnutí, Elektrický článek, download, ke stažení, klipart, vektor, Elektrický článek

Doporučené použití klipartu: referáty, pozvánky, openOffice, word, Adobe Illustrator , dokumenty, profil, avatar, office, webové stránky, dokument, PowerPoint, blog, plakáty, plakát, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace LCD televize ke stažení, vektor PNG ke stáhnutí nebo obrázek Psí stopa zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.