Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Atom, Symboly nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Atom zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Atom. Kreslená ilustrace Atom je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atom zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Atom ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Atom ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1400x1600
1119x1280
800x915
437x500
139x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 565 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Atom je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Filodendron ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Osel zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Vajíčka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, obrázek, download, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, Atom, zdarma, Atom, ke stáhnutí, free, kliparty, klipart, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: web, Instagram, openOffice, inkscape, škola, PowerPoint, časopis, památník, plakáty, profilovka, profil, referáty, dokument, textové dokumenty, kalendář, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Telefonní budka ke stáhnutí, klipart Zábavní pyrotechnika zdarma nebo ilustrace Dárková krabice ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.