Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Karafiát (Květiny) nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Karafiát. Vektorová ilustrace Karafiát je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Karafiát v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Klipart Karafiát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: johnny_automatic

Obrázek, klipart pojmenovaný Karafiát můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

Vektorový obrázek Karafiát se nachází v sekci Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Frakční baňka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Červené L zdarma. Mohl by vás také zajímat vektor Ganéša ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, svg, Květiny, zdarma, ilustrační obrázek, Karafiát, cliparts, download, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, Karafiát, ilustrace, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokumenty, etikety, blog, corelDraw, referáty, Twitter, pozvánky, eshop, Adobe Illustrator, diář, profil, inkscape, časopis, plakát, Pinterest, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový klipart Mandle ke stáhnutí, vektorový klipart Ohlašovna požáru zdarma nebo obrázek, klipart Čínský drak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.