Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Karafiát (Květiny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Karafiát. Pakliže si chcete obrázek Karafiát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karafiát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: johnny_automatic

Sdílejte klipart nazvaný Karafiát s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Obrázek Karafiát patří do kategorie Obrázky, kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tachometr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mapa Montany zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart DVD ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, Karafiát, ke stažení, klipart, Květiny, ilustrační obrázek, ilustrace, download, vektor, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, free, grafika

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, fotokniha, dokument, prezentace, dokumenty, škola, seminární práce, pozvánky, Adobe Illustrator, corelDraw, diář, word, články, památník, plakát, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Viktorie královská ke stáhnutí, ilustrace Tulipány v truhlíku zdarma nebo klipart Sexy čarodějka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.