Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Karafiát je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Pakliže si chcete obrázek Karafiát stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Karafiát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Karafiát patří do sekce Ilustrační kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santa čepice zdarma Podívejte se i na vektor Sušenka ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Plakající smajlík ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, svg, Karafiát, grafika, zdarma, download, free, vektorový obrázek, obrázek, ilustrace, kliparty, Karafiát, ke stažení, Květiny, cliparts

Doporučené použití klipartu: seminární práce, textové dokumenty, corelDraw, články, časopis, Adobe Illustrator , plakát, referáty, office, inkscape, plakáty, avatar, profil, openOffice, památník, Twitter

Mezi hezké kresby patří i vektor Velikonoční tvoření zdarma, obrázek Znamení kozoroh ke stažení nebo klipart Škoda Fabia ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.