Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karafiát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Karafiát ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Karafiát je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Létající sob ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace TS zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Meče a štít ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ke stažení, vektor, klipart, ke stáhnutí, cliparts, svg, ilustrační obrázek, Karafiát, obrázek, kliparty, ilustrace, Květiny, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: referáty, web, dokumenty, seminární práce, blog, plakáty, Twitter, corelDraw, časopis, fotokniha, škola, webové stránky, dokument, prezentace, články, Instagram

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Palma ke stáhnutí, vektor Panama zdarma nebo obrázek Anýz ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.