Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Karafiát, Květiny nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Karafiát zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Karafiát. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Karafiát ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Karafiát ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1521x1600
1216x1280
800x842
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 513 113 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Karafiát je v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tmavěmodré auto zdarma Podívejte se i na obrázek Pytlík ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vitamín B3 ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, cliparts, svg, grafika, download, ilustrace, vektor, Karafiát, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, Květiny, Karafiát

Doporučené použití klipartu: plakáty, pozvánky, Pinterest, office, dokument, PowerPoint, prezentace, Adobe Illustrator , referáty, inkscape, profilovka, články, corelDraw, seminární práce, plakát, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Morpho peleides zdarma, klipart Klíště ke stažení nebo ilustrace Valentýnská srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.