Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Smajlík zpěvák (Smajlíci) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Smajlík zpěvák zdarma ke stažení

Na této stránce koukáte na další z řady pěkných obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Smajlík zpěvák. Vektorový obrázek Smajlík zpěvák jsme přichystali ke stáhnutí v několika rozměrech ve dvou formátech. Stahovat jen můžete v originálním SVG formátu nebo v bitmaponovém PNG formátu. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zpěvák zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Smajlík zpěvák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zpěvák ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1454x1600
1163x1280
726x800
455x500
145x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 417 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Antares42

Tento obrázek s názvem (Smajlík zpěvák) můžete sdílet s jinými lidmi na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

Klipart Smajlík zpěvák je v kategorii Vektorové obrázky smajlíci ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Medúza ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tuňák obecný ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Motyka ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, svg, cliparts, download, kliparty, ilustrační obrázek, vektor, ke stáhnutí, klipart, obrázek, Smajlíci, grafika, Smajlík zpěvák, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: prezentace, katalog, tiskoviny, kalendář, office, vizitky, manuály, Facebook, Twitter, etikety, eshop, wordpress, corelDraw, pozvánky, profil, fotokniha, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Malé písmeno U ke stažení, vektorový obrázek Bílá kytara zdarma nebo obrázek, klipart Mapa Finska ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku stahujte právě z těchto stránek.