Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Smajlík zpěvák (Smajlíci) bezplatně ke stažení

Obrázek, klipart Smajlík zpěvák bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Smajlík zpěvák. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Smajlík zpěvák ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zpěvák zdarma ke stažení, Smajlíci vektor do vašich dokumentů

Obrázek Smajlík zpěvák ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Smajlík zpěvák ke stažení, Smajlíci vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1454x1600
1163x1280
726x800
455x500
145x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 7 417 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Antares42

Zaujal vás náš klipart Smajlík zpěvák? Potom se podělte se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

Vektorový klipart Smajlík zpěvák se nachází v sekci Ilustrační kliparty smajlíci ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pejsek a kočička ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Smajlík farmář ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat klipart Bouřka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Smajlík zpěvák, zdarma, download, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, cliparts, klipart, svg, kliparty, ilustrace, free, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, seminární práce, fotografie, magazín, prospekty, časopis, pozvánky, památník, Instagram, Twitter, prezentace, web, corelDraw, word, wordpress, plakáty, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek, klipart Veka zdarma, vektorový obrázek Bílá kytara zdarma nebo vektorový obrázek Houkačka na kolo ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Stahujte zdarma obrázky a použijte je ve svých dílech

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.