Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Okarína Xun, Hudba pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okarína Xun zdarma ke stažení

Okarína Xun je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Okarína Xun je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okarína Xun zdarma ke stažení, Hudba vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Okarína Xun ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okarína Xun ke stažení, Hudba vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1307x1600
1046x1280
654x800
408x500
131x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 236 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Deluge

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Okarína Xun je v sekci Vektorové kliparty hudba ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vajíčka ke stažení Podívejte se i na obrázek Dámské toalety ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pěnkava zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, obrázek, download, free, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, svg, Okarína Xun, klipart, kliparty, vektorový obrázek, grafika, zdarma, Okarína Xun

Doporučené použití klipartu: profilovka, openOffice, Pinterest, inkscape, Twitter, avatar, web, škola, textové dokumenty, blog, prezentace, časopis, dokumenty, pozvánky, Adobe Illustrator , plakát

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Komodský drak ke stažení, klipart Lesní roh ke stáhnutí nebo ilustrace Černá hora zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.