Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek DVD přehrávač (Přístroje) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD přehrávač zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název DVD přehrávač. Klipart DVD přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek DVD přehrávač v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD přehrávač ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD přehrávač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x566
1280x453
800x283
500x177
160x57

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 841 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart DVD přehrávač? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart DVD přehrávač patří do sekce Vektorové kliparty přístroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Smajlík farmář ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Novorozenec ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Drejdl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, DVD přehrávač, ke stažení, ilustrace, download, vektor, zdarma, grafika, svg, cliparts, Přístroje, klipart, kliparty, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, textové dokumenty, referáty, kalendář, blog, škola, Pinterest, časopis, Twitter, památník, dokument, seminární práce, wordpress, plakát, Instagram, plakáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Hornický znak zdarma, vektor Mlýnek na kafe ke stáhnutí nebo obrázek Kravička ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.