Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DVD přehrávač, Přístroje zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart DVD přehrávač zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá DVD přehrávač. Klipart DVD přehrávač je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) DVD přehrávač? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD přehrávač zdarma ke stažení, Přístroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek DVD přehrávač ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart DVD přehrávač ke stažení, Přístroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x566
1280x453
800x283
500x177
160x57

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 841 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: j4p4n

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DVD přehrávač je v kategorii Vektorové kliparty přístroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Parník ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Pohár se zmrzlinou zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Modrobílý dárek ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: DVD přehrávač, kliparty, free, klipart, vektor, ilustrace, vektorový obrázek, DVD přehrávač, cliparts, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, word, Instagram, PowerPoint, Pinterest, dokument, seminární práce, avatar, fotokniha, corelDraw, profilovka, profil, kalendář, prezentace, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Zlaté V ke stáhnutí, vektor Štastný Nový rok zdarma nebo obrázek Topaz ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.