Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Taneční pár (Ostatní) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Taneční pár zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Taneční pár. Vektorová ilustrace Taneční pár je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taneční pár zdarma ke stažení, Ostatní vektor do vašich dokumentů

Klipart Taneční pár ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Taneční pár ke stažení, Ostatní vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1450x1600
1159x1280
724x800
452x500
144x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 202 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Taneční pár se známými prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Taneční pár se nachází v sekci Obrázky ostatní ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Velikonoční inspirace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čajový obřad zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Jednooký pirát ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, vektor, kliparty, Taneční pár, zdarma, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, free, ilustrace, Ostatní, ilustrační obrázek, download

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, referáty, word, web, avatar, openOffice, webové stránky, plakáty, corelDraw, inkscape, office, eshop, Adobe Illustrator, prezentace, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Jednorožec ke stáhnutí, obrázek Nekouřit zdarma nebo vektor Golfista zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek byl získán v rámci projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další ilustrační grafiku jsou tam k dispozici ke stažení.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.