Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Policista, Muži pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Policista zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Policista. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Policista lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policista zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Policista ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Policista ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1469
1280x1175
800x735
500x459
160x147

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 19 972 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Policista se nachází v kategorii Ilustrační kliparty muži ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kuřecí noha ke stažení Podívejte se i na klipart Orel ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Salát zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, free, Policista, Policista, obrázek, Muži, vektorový obrázek, vektor, zdarma, ke stáhnutí, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: inkscape, články, dokument, pozvánky, referáty, blog, web, avatar, seminární práce, Instagram, časopis, kalendář, plakát, openOffice, Twitter, Facebook

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Anténa ke stažení, ilustrace Otevřená obálka ke stáhnutí nebo vektor Pruhované vejce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.