Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá kočka (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá kočka zdarma ke stažení

Černá kočka je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Černá kočka je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Černá kočka? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá kočka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 10 774 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: Andreas Preuss / marauder

Obrázek, klipart pojmenovaný Černá kočka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Černá kočka se nachází v kategorii Obrázky, kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Požární tlačítko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Sovětské vajíčko ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pálivá omáčka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, svg, obrázek, zdarma, Halloween, ke stažení, ilustrace, cliparts, vektor, download, Černá kočka, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: corelDraw, video, office, památník, škola, prezentace, wordpress, plakáty, textové dokumenty, časopis, kalendář, dokument, plakát, web, Pinterest, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor TS zdarma, ilustrace Stetoskop ke stáhnutí nebo klipart Mandala ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další vektorové ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.