Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Černá kočka (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá kočka zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Černá kočka. Doporučujeme stahovat obrázek Černá kočka ve vektorovém SVG formátu, který zaručuje nejvyšší kvalitu grafiky v jakékoliv velikosti. Ke stažení je ale k dispozici i bitmapový PNG a to v několika velikostech. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Klipart Černá kočka ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá kočka ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 774 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Andreas Preuss / marauder

Sdílejte obrázek, klipart Černá kočka s dalšími osobami na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Černá kočka je v kategorii Obrázky halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Fialové vejce ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Polojasno zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Kazeta ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Černá kočka, Halloween, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Černá kočka, ke stáhnutí, free, zdarma, vektor, ke stažení, download, obrázek, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: tiskoviny, plakát, video, wordpress, dokument, prezentace, openOffice, katalog, Facebook, referáty, inkscape, pozvánky, PowerPoint, textové dokumenty, corelDraw, avatar, Instagram

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Lampion ke stáhnutí, vektorový obrázek Dolar ke stažení nebo vektor Cesmína zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím jeden z rozměrů a klikněte na něj. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty pro vaše projekty k použití zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.