Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Čtyřlístky (Rostliny) do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístky zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Čtyřlístky. Kreslená ilustrace Čtyřlístky je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Čtyřlístky? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Klipart Čtyřlístky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 038 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Keistutis

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Čtyřlístky s přáteli a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek Čtyřlístky je v kategorii Vektorové obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Fialová stužka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Windsurfing ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Panda ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Čtyřlístky, obrázek, vektorový obrázek, klipart, download, Čtyřlístky, cliparts, zdarma, Rostliny, svg, ilustrace, vektor, ke stáhnutí, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: koláž, fotografie, brožury, blog, plakáty, diář, prezentace, video, články, dokument, textové dokumenty, profilovka, plakát, bakalářská práce, openOffice, Pinterest, oznámení

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Norsko ke stažení, obrázek, klipart Notebook ke stažení nebo obrázek, klipart Létající sob ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete zvolit jedno z uvedených rozlišení a klikem si ho vybrat. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další zajímavé kliparty najdete také tam.