Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čtyřlístky (Rostliny) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čtyřlístky zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Čtyřlístky. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Čtyřlístky. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístky zdarma ke stažení, Rostliny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čtyřlístky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čtyřlístky ke stažení, Rostliny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1000
1280x800
800x500
500x313
160x100

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 192 038 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Keistutis

Sdílejte obrázek, klipart Čtyřlístky s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

Vektorový klipart Čtyřlístky je v sekci Ilustrační obrázky rostliny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Saranče ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Háček na zeď zdarma. Mohl by vás také zajímat ilustrace Sushi z tuňáka ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stažení, ilustrace, Čtyřlístky, kliparty, vektorový obrázek, download, klipart, Čtyřlístky, Rostliny, zdarma, free, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakáty, eshop, diář, fotokniha, Adobe Illustrator, časopis, profilovka, wordpress, office, referáty, kalendář, avatar, články, Facebook, corelDraw, památník

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Narozeniny číslo 6 ke stáhnutí, klipart Plavkyně zdarma nebo ilustrace Čínský drak zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další hezké kresby můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.