Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Opera Sydney, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opera Sydney zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Opera Sydney. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Opera Sydney nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Opera Sydney ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x812
1280x649
800x406
500x254
160x81

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Opera Sydney je v sekci Vektorové obrázky stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pirátská loď ke stažení Podívejte se i na obrázek Veselý sněhulák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Modrobílý dárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Opera Sydney, grafika, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, zdarma, download, ilustrace, free, klipart, Opera Sydney, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Stavby

Doporučené použití klipartu: škola, prezentace, kalendář, referáty, textové dokumenty, webové stránky, plakáty, openOffice, web, Instagram, office, PowerPoint, blog, seminární práce, dokumenty, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Kohout ke stažení, klipart Merkur ke stáhnutí nebo ilustrace Švestky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.