Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Opera Sydney, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opera Sydney zdarma ke stažení

Opera Sydney je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Opera Sydney je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Opera Sydney lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Opera Sydney ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x812
1280x649
800x406
500x254
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 13 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Opera Sydney se nachází v kategorii Ilustrační kliparty stavby ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Beruška ke stažení Podívejte se i na klipart Sněhulák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Kočka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, grafika, ke stažení, free, ke stáhnutí, download, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, svg, vektor, klipart, obrázek, zdarma, Opera Sydney

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, Facebook, referáty, Pinterest, web, plakáty, avatar, dokument, dokumenty, webové stránky, inkscape, prezentace, časopis, Twitter, profilovka, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Dalmatin ke stažení, ilustrace Jablko ke stáhnutí nebo vektor Bicí nástroje zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.