Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Opera Sydney, Stavby pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Opera Sydney zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Opera Sydney. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Opera Sydney nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney zdarma ke stažení, Stavby vektor do vašich dokumentů

Klipart Opera Sydney ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Opera Sydney ke stažení, Stavby vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x812
1280x649
800x406
500x254
160x81

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 936 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Opera Sydney se nachází v sekci Ilustrační obrázky stavby ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Marihuana zakázána ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Malé písmeno U zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Cikáda ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Stavby, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, download, ilustrace, vektor, zdarma, svg, kliparty, Opera Sydney, Opera Sydney, cliparts, free, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Facebook, pozvánky, články, profil, inkscape, Twitter, profilovka, corelDraw, office, Adobe Illustrator , word, Instagram, plakáty, kalendář, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Dámské toalety ke stáhnutí, ilustrace Stehlík zdarma nebo vektor Nikita Chruščov ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.