Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená ježibaba, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Zelená ježibaba. Pakliže si chcete obrázek Zelená ježibaba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Zelená ježibaba? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená ježibaba ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelená ježibaba je v kategorii Vektorové kliparty halloween ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Recyklace ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Digitální znak H zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Dikobraz ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Halloween, Zelená ježibaba, obrázek, zdarma, Zelená ježibaba, vektor, svg, free, klipart, ilustrace, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Pinterest, web, referáty, Facebook, plakát, openOffice, škola, office, kalendář, Twitter, corelDraw, časopis, dokumenty, Adobe Illustrator , avatar, články

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Černý jezdec ke stáhnutí, klipart Všeobecná sestra zdarma nebo ilustrace Srdce v srdci ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.