Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelená ježibaba, Halloween zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Zelená ježibaba. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená ježibaba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 861 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Mardigann

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená ježibaba se nachází v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Pevnost ke stažení Podívejte se i na vektor Safír ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Slunéčko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, Halloween, grafika, zdarma, free, Zelená ježibaba, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, Zelená ježibaba, ke stáhnutí, klipart, obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: inkscape, plakáty, seminární práce, Facebook, referáty, office, avatar, kalendář, profilovka, web, pozvánky, word, dokumenty, plakát, Pinterest, dokument

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Jahoda ke stažení, obrázek Pohřebák ke stáhnutí nebo klipart Kachní vejce zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.