Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená ježibaba (Halloween) ke stažení zdarma

Obrázek, klipart Zelená ježibaba ke stažení zdarma

Zelená ježibaba je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Obrázek Zelená ježibaba je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená ježibaba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 861 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: Mardigann

Obrázek, klipart pojmenovaný Zelená ježibaba můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Obrázek Zelená ježibaba je v kategorii Obrázky halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Mapa Ukrajiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fidel Castro ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek Zamilovaní smajlíci zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, klipart, obrázek, Halloween, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, Zelená ježibaba, grafika, Zelená ježibaba, svg

Doporučené použití klipartu: dokumenty, tiskoviny, seminární práce, magazín, katalog, kalendář, bakalářská práce, pozvánky, plakáty, web, openOffice, Adobe Illustrator, fotografie, památník, prezentace, referáty, škola

Mezi zajímavou grafiku patří i vektorový obrázek Kabriolet zdarma, obrázek, klipart Brambůrky ke stáhnutí nebo vektor Hodina duchů ke stažení Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Kliparty zdarma ke stažení a použití

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé vektory můžete nalézt taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.