Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Zelená ježibaba (Halloween) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Zelená ježibaba. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelená ježibaba nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba zdarma ke stažení, Halloween vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelená ježibaba ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená ježibaba ke stažení, Halloween vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 46 861 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Mardigann

Zaujal vás náš klipart Zelená ježibaba? Potom se podělte s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Zelená ježibaba patří do sekce Vektorové kliparty halloween ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Velryba ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Vyzdobené okno ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Párek v rohlíku zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Halloween, ilustrační obrázek, svg, ke stáhnutí, ilustrace, ke stažení, kliparty, zdarma, free, vektorový obrázek, klipart, Zelená ježibaba, Zelená ježibaba, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, dokument, office, PowerPoint, wordpress, referáty, openOffice, Twitter, web, Adobe Illustrator, blog, dokumenty, škola, plakáty, články, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zelený květ zdarma, vektor Škaredá kytka ke stáhnutí nebo obrázek Červené N ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.