Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Android (Věda) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Android zadarmo

Právě koukáte na obrázek pojmenovaný Android. Vektorový obrázek Android je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Android zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Android ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Android ke stažení, Věda vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1236x1600
989x1280
618x800
386x500
124x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 91 154 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: j4p4n

Zaujal vás náš klipart Android? Potom se podělte s dalšími osobami prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Android patří do kategorie Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žluté květiny ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zvýrazňovač ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Žlutá složka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, free, Věda, vektorový obrázek, Android, cliparts, zdarma, Android, kliparty, svg, ke stáhnutí, klipart, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: web, prospekty, inkscape, dokument, bakalářská práce, brožury, openOffice, blog, corelDraw, tiskoviny, kalendář, office, deníček, magazín, Adobe Illustrator, vizitky, plakát

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zavináč zdarma, obrázek Eifelovka ke stáhnutí nebo klipart Lenochod ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Klikem zvolte jeden z rozměrů a klipark uložte z nového okna. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.