Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Stará bába, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Stará bába zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Stará bába. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Stará bába ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Stará bába v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará bába zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Stará bába ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Stará bába ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 240 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Moini

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Stará bába je v kategorii Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Třešně ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Abstraktní stromek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Arkansas ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Stará bába, Stará bába, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, free, ke stažení, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, svg, grafika, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, corelDraw, textové dokumenty, kalendář, plakát, Twitter, openOffice, webové stránky, plakáty, dokument, word, dokumenty, avatar, web, profil, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zahradní sekačka ke stáhnutí, vektor Duch zdarma nebo obrázek SWF formát ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.