Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutá paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Žlutá paprika. Klipart Žlutá paprika je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutá paprika ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 326 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutá paprika je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Palačinka zdarma Podívejte se i na ilustrace Mapa Bangladéše ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Přejezd značka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, svg, klipart, vektor, Žlutá paprika, free, ke stáhnutí, ilustrace, download, grafika, ilustrační obrázek, Žlutá paprika, zdarma, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, Adobe Illustrator , fotokniha, památník, dokumenty, textové dokumenty, Twitter, časopis, corelDraw, kalendář, škola, PowerPoint, Instagram, dokument, avatar, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Střelec zdarma, vektor Kytice ke stažení nebo obrázek Bubble tea ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.