Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Žlutá paprika (Zelenina) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení

Žlutá paprika je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Žlutá paprika nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Žlutá paprika? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žlutá paprika ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá paprika ke stažení, Zelenina vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 326 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Žlutá paprika s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Klipart Žlutá paprika se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Slunéčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hospoda zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Jupiter ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zelenina, klipart, vektor, zdarma, vektorový obrázek, ilustrace, kliparty, ilustrační obrázek, download, obrázek, cliparts, Žlutá paprika, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: památník, Adobe Illustrator, profil, textové dokumenty, word, etikety, Twitter, eshop, seminární práce, web, fotokniha, openOffice, blog, časopis, prezentace, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Půlka kiwi ke stáhnutí, obrázek, klipart Špenát zdarma nebo vektorový klipart Hrábě zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.