Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Laborantka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Laborantka zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Laborantka. Vektorová ilustrace Laborantka je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Laborantka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

700x1600
559x1280
349x800
218x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 607 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Gerald_G

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Laborantka s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Laborantka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Informace ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Stará bába ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek Zelená kraslice ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, free, Ženy, ke stažení, ke stáhnutí, svg, vektorový obrázek, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, download, klipart

Doporučené použití klipartu: blog, Pinterest, eshop, etikety, textové dokumenty, PowerPoint, plakát, škola, web, kalendář, seminární práce, časopis, Twitter, pozvánky, fotokniha, Adobe Illustrator

Mezi hezké kresby patří i vektorový obrázek Digitální znak O ke stažení, obrázek Červené X ke stažení nebo vektor Modrý drahokam ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.