Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační klipart, obrázek Laborantka (Ženy) do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laborantka zadarmo

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Laborantka. Vektorový obrázek Laborantka je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Laborantka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

700x1600
559x1280
349x800
218x500
69x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 34 607 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: Gerald_G

Zaujal vás náš klipart Laborantka? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový obrázek Laborantka patří do kategorie Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Duhová housenka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Marylin Monroe ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Pálivá omáčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektor, ke stáhnutí, download, Laborantka, Ženy, ilustrační obrázek, free, klipart, ke stažení, Laborantka, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, cliparts

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, oznámení, corelDraw, dokument, památník, články, Zoner Callisto, fotokniha, avatar, manuály, diář, diplomová práce, wordpress, textové dokumenty, openOffice, eshop

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Zlaté číslo 4 zdarma, klipart Belize ke stažení nebo klipart Činčila ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte si prosím rozměry, formáty tohoto obrázku ke stažení. Po kliku na vybraný rozměr se vám obrázek v dané velikosti otevře v novém okně internetového browseru.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.