Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Laborantka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laborantka zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Laborantka. Klipart Laborantka je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Laborantka lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Laborantka ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laborantka ke stažení, Ženy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

700x1600
559x1280
349x800
218x500
69x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 34 607 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Laborantka je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na obrázek Air force one ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Znamení střelec ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stáhnutí, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Laborantka, download, kliparty, Laborantka, zdarma, vektor, klipart, svg, ke stažení, free

Doporučené použití klipartu: dokument, památník, časopis, prezentace, webové stránky, referáty, openOffice, plakáty, dokumenty, Twitter, pozvánky, články, Instagram, plakát, blog, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Tlakový hrnec zdarma, klipart Pravoslavný kostel ke stažení nebo ilustrace Malé písmeno P ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.