Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hummus, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hummus. Klipart Hummus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hummus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Klipart Hummus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hummus se nachází v kategorii Kliparty jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Tulipán ke stažení Podívejte se i na klipart Mapa Afriky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté L zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, vektorový obrázek, obrázek, free, cliparts, ilustrační obrázek, grafika, download, klipart, ilustrace, kliparty, svg, Hummus, ke stažení

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, blog, seminární práce, webové stránky, corelDraw, památník, profil, openOffice, avatar, prezentace, pozvánky, textové dokumenty, dokument, články, referáty

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Melíry ke stažení, ilustrace Hillary Clinton ke stáhnutí nebo vektor Kukuřice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.