Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Hummus (Jídlo) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Hummus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hummus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: paro

Sdílejte obrázek, klipart Hummus s kolegy prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Vektorový klipart Hummus je v sekci Ilustrační obrázky jídlo ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Kabriolet ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Televize ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Kuchyňská váha zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, klipart, ke stažení, download, grafika, Hummus, ke stáhnutí, vektor, svg, Jídlo, free

Doporučené použití klipartu: dokument, wordpress, office, Twitter, corelDraw, blog, referáty, seminární práce, textové dokumenty, Pinterest, prezentace, profilovka, Adobe Illustrator, kalendář, word, etikety

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Růžová houba zdarma, klipart Kazeta ke stáhnutí nebo ilustrace Požární auto ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Office kliparty k použití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.