Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Hummus (Jídlo) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Hummus. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Hummus v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hummus ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: paro

Sdílejte obrázek, klipart Hummus s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Obrázek Hummus patří do kategorie Obrázky, kliparty jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sterilovaná zelenina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hroznýš zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Černošský policista ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, vektor, zdarma, download, Hummus, grafika, free, ke stažení, klipart, ilustrace, kliparty, cliparts, obrázek, vektorový obrázek, Hummus

Doporučené použití klipartu: škola, PowerPoint, Adobe Illustrator, časopis, pozvánky, památník, web, seminární práce, blog, Twitter, kalendář, fotokniha, plakáty, referáty, plakát, textové dokumenty

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Zelená dodávka ke stáhnutí, ilustrace Červená srdce zdarma nebo klipart Vánoční zvoneček zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.