Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Hummus, Jídlo nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Hummus zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Hummus. Klipart Hummus je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Hummus lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus zdarma ke stažení, Jídlo vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hummus ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hummus ke stažení, Jídlo vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x873
1280x699
800x437
500x273
160x87

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 145 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: paro

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hummus je v kategorii Ilustrační obrázky jídlo ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart PDF soubor zdarma Podívejte se i na obrázek Zlaté H ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Čekárna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, svg, cliparts, Hummus, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, ilustrace, vektor, Jídlo, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, zdarma, Hummus

Doporučené použití klipartu: referáty, fotokniha, Adobe Illustrator , blog, PowerPoint, prezentace, plakát, plakáty, Twitter, textové dokumenty, openOffice, word, časopis, dokument, webové stránky, profilovka

Mezi hezké kresby patří i obrázek Kapradí zdarma, klipart Zelený brouk ke stažení nebo ilustrace Elfka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.