Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Etiopie (Mapy) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Etiopie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Etiopie. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Etiopie nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Klipart Etiopie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1244
1280x995
800x622
500x389
160x124

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: GDJ

Tento obrázek s názvem (Etiopie) můžete sdílet s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Vektorový obrázek Etiopie je v kategorii Vektorové obrázky mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Napis LÁSKA ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Tukan ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor Čert ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, vektor, klipart, svg, Mapy, zdarma, ilustrační obrázek, Etiopie, kliparty, cliparts, ke stáhnutí, free, download

Doporučené použití klipartu: dokument, corelDraw, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator, seminární práce, web, profilovka, škola, wordpress, Pinterest, video, webové stránky, blog, dokumenty, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i vektorový klipart Drozd ke stažení, vektorový klipart Supermarine Spitfire ke stažení nebo obrázek, klipart Narozeninové číslo 2 ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavou grafiku najdete také tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!