Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Etiopie, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Etiopie zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Etiopie. Obrázek Etiopie je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Etiopie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1244
1280x995
800x622
500x389
160x124

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Etiopie je v sekci Ilustrační kliparty mapy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zlaté Z ke stažení Podívejte se i na ilustrace Červená paprika ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vlašský ořech zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, klipart, grafika, ilustrace, ke stáhnutí, free, Etiopie, kliparty, Mapy, Etiopie, vektorový obrázek, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: office, web, fotokniha, referáty, profilovka, časopis, Pinterest, webové stránky, avatar, plakáty, dokument, plakát, Twitter, word, Facebook, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Lučištnice ke stažení, vektor Lampion ke stáhnutí nebo obrázek Chlapeček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!