Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Etiopie, Mapy nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Etiopie zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Etiopie. Vektorová ilustrace Etiopie je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie zdarma ke stažení, Mapy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Etiopie ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Etiopie ke stažení, Mapy vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1244
1280x995
800x622
500x389
160x124

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 035 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Etiopie patří do sekce Obrázky, kliparty mapy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Instalatér zdarma Podívejte se i na vektor Sekačka na trávu ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Valentýnské bonbony ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ke stažení, grafika, ilustrace, cliparts, vektor, kliparty, ilustrační obrázek, klipart, Etiopie, zdarma, Mapy, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: Instagram, dokumenty, avatar, web, PowerPoint, referáty, profilovka, prezentace, památník, textové dokumenty, corelDraw, word, pozvánky, fotokniha, seminární práce, plakáty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Hrací automat zdarma, obrázek Leguán zelený ke stažení nebo klipart Maorský dům ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!