Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovář, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovář. Klipart Kovář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Klipart Kovář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

689x1600
551x1280
800x1857
215x500
69x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 565 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kovář se nachází v sekci Obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Orel ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Valentýnská svíčka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Dalmatin ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, kliparty, ilustrace, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, ke stažení, svg, free, ilustrační obrázek, cliparts, Muži, vektor, download, grafika

Doporučené použití klipartu: dokument, fotokniha, word, profilovka, profil, seminární práce, dokumenty, openOffice, webové stránky, články, web, Adobe Illustrator , avatar, pozvánky, prezentace, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Vozíčkáři ke stáhnutí, ilustrace Žlutá ozdoba zdarma nebo vektor Pařáty smrtky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.