Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Kovář, Muži pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kovář zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Kovář. Klipart Kovář je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář zdarma ke stažení, Muži vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kovář ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kovář ke stažení, Muži vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

689x1600
551x1280
800x1857
215x500
69x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 58 565 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kovář se nachází v sekci Ilustrační obrázky muži ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Lékař ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Muchomůrky zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Černý král ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kovář, download, ke stažení, grafika, zdarma, ilustrace, svg, kliparty, vektor, cliparts, obrázek, free, vektorový obrázek, Kovář, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, Pinterest, inkscape, dokument, web, referáty, office, dokumenty, časopis, profilovka, Adobe Illustrator , PowerPoint, word, corelDraw, seminární práce, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Mrtvola ke stáhnutí, obrázek Zákaz telefonování zdarma nebo klipart Tanec kostlivců ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.