Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 2 Eura (Symboly) nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2 Eura zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem 2 Eura. Klipart 2 Eura je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 2 Eura ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: frankes

Obrázek, klipart pojmenovaný 2 Eura můžete sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový obrázek 2 Eura se nachází v sekci Obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Sýr ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart HTML soubor zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Afghánistán ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, svg, ke stáhnutí, kliparty, zdarma, ilustrace, vektor, free, download, cliparts, klipart, Symboly, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, openOffice, textové dokumenty, corelDraw, wordpress, články, pozvánky, Adobe Illustrator, prezentace, fotokniha, referáty, plakát, plakáty, diář, památník, video

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektorový obrázek Lanovka ke stáhnutí, obrázek Smeták zdarma nebo vektor Romantické přání zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další hezké kresby jsou tam k dispozici ke stažení.