Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek 2 Eura (Symboly) pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 2 Eura bezplatně ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný 2 Eura. Vektorová ilustrace 2 Eura je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Na tuto vektorovou grafiku se nevztahuje copyright. Tento obrázek můžete používat i pro komerční účely bez uvedení autora.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek 2 Eura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stáhnutí na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 046 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart 2 Eura sdílet se známými prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart 2 Eura patří do kategorie Obrázky, kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Barevná srdíčka ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Zákaz pití alkoholu ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Oranžová paprika zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, klipart, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, 2 Eura, ilustrace, ke stažení, Symboly, zdarma, 2 Eura, svg, kliparty, download

Doporučené použití klipartu: dokumenty, plakáty, bakalářská práce, Adobe Illustrator, office, textové dokumenty, deníček, Facebook, web, plakát, památník, referáty, corelDraw, magazín, manuály, fotografie, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Uzavřená Eppendorfova zkumavka zdarma, vektorový obrázek Kreslený pes ke stáhnutí nebo klipart Zelený sliz ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Nyní si můžete vybrat jeden rozměr obrázku. Obrázek se poté otevřete v novém okně prohlížeče odkud ho můžete ve formátu png stáhnout na disk.

Vektory, kliparty a ilustrace pro vaše projekty

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.