Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 2 Eura (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2 Eura zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje 2 Eura. Vektorová ilustrace 2 Eura je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek 2 Eura v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 2 Eura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 046 Bajtů)

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: frankes

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart 2 Eura s ostatními na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový obrázek 2 Eura je v kategorii Vektorové obrázky symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový obrázek Sakura ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Plesnivý sýr ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektor ODT ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, cliparts, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, ilustrační obrázek, free, vektor, 2 Eura, download, kliparty, Symboly, obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, plakát, plakáty, openOffice, textové dokumenty, kalendář, video, corelDraw, eshop, dokument, inkscape, wordpress, časopis, blog, Facebook, Pinterest

Mezi hezké kresby patří i vektorový klipart Kleště kombinačky ke stažení, vektorový klipart Mikrofón ke stažení nebo obrázek, klipart Řadové domy ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kreslené vektorové obrázky do vašich dokumentů zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé kliparty najdete také tam.