Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart 2 Eura, Symboly pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart 2 Eura zdarma ke stažení

2 Eura je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Stahujte klipart 2 Eura v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Klipart 2 Eura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 17 046 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: frankes

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek 2 Eura patří do sekce Obrázky, kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Stařenka zdarma Podívejte se i na klipart Valentýnské přáníčko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Studna ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, klipart, obrázek, 2 Eura, free, kliparty, ke stažení, Symboly, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, grafika, vektorový obrázek, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: Pinterest, blog, Adobe Illustrator , články, fotokniha, openOffice, plakát, Twitter, avatar, památník, word, web, časopis, textové dokumenty, Instagram, PowerPoint

Mezi hezké kresby patří i klipart William Shakespeare zdarma, ilustrace Bobr ke stažení nebo vektor Červená stužka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.