Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart 2 Eura (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart 2 Eura zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název 2 Eura. Klipart 2 Eura je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek 2 Eura ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart 2 Eura ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 17 046 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: frankes

Potěší nás, pokud budete tento klipart 2 Eura sdílet s vašimi známými a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

Klipart 2 Eura patří do sekce Vektorové kliparty symboly ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek 5 Eurocentů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Jednoduchý stromek ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Zlaté A zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: 2 Eura, 2 Eura, zdarma, klipart, kliparty, vektor, Symboly, ke stažení, svg, ilustrace, cliparts, free, vektorový obrázek, grafika, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, prezentace, Facebook, plakáty, profilovka, dokumenty, Pinterest, textové dokumenty, fotokniha, Adobe Illustrator, památník, referáty, etikety, kalendář, diář

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Paprika zdarma, vektor Monarcha ke stáhnutí nebo obrázek Hvězdičky ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Klipart je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.