Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Bílé hrozny (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé hrozny zdarma ke stažení

Jste na webové stránce, na které naleznete klipart pojmenovaný Bílé hrozny. Obrázek Bílé hrozny je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Bílé hrozny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 255 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bílé hrozny s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

Vektorový obrázek Bílé hrozny se nachází v kategorii Kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mangusta ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Hlávkové zelí ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Buzola ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Bílé hrozny, svg, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor, obrázek, cliparts, Bílé hrozny, kliparty, Ovoce, zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: dokumenty, pozvánky, corelDraw, eshop, Adobe Illustrator, Pinterest, profil, Twitter, profilovka, kalendář, fotokniha, inkscape, plakáty, časopis, diář, prezentace

Mezi hezké kresby patří i obrázek Ulita ke stažení, obrázek, klipart Inline bruslařka ke stažení nebo vektorový klipart Bonboniéra ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty najdete také tam.