Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Bílé hrozny (Ovoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé hrozny zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Bílé hrozny. Kreslená ilustrace Bílé hrozny je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Bílé hrozny? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Bílé hrozny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 225 255 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: Almeidah

Zaujal vás náš klipart Bílé hrozny? Potom se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Bílé hrozny je v sekci Ilustrační obrázky ovoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektorový klipart Chobotnice ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Růžová květina ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat ilustrace Prasátkové vejce zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Bílé hrozny, kliparty, vektor, cliparts, ke stažení, Ovoce, svg, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, download, klipart

Doporučené použití klipartu: profilovka, profil, textové dokumenty, etikety, avatar, PowerPoint, office, Facebook, Twitter, fotokniha, inkscape, corelDraw, plakáty, word, dokumenty, blog

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace John Dalton zdarma, klipart Anglická snídaně ke stáhnutí nebo ilustrace Jídlo v tašce ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty do dokumentů k použití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete nalézt taktéž tam.