Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Bílé hrozny (Ovoce) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Bílé hrozny stahujte zdarma

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Bílé hrozny. Vektorová ilustrace Bílé hrozny je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Uvedenou grafiku lze využít při tvorbě webových stránek, při psaní referátů, seminárek či jiných školních prací nebo jako avatar k profilu na diskuzních fórech a sociálních sítích.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny zdarma ke stažení, Ovoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Bílé hrozny ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Bílé hrozny ke stažení, Ovoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 225 255 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: Almeidah

Budeme rádi, pokud budete sdílet klipart Bílé hrozny s rodinou a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

Vektorový klipart Bílé hrozny patří do sekce Vektorové kliparty ovoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Johnny Cash ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veselý netopýr ke stažení. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Velikonoční beránek ke stažení. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, klipart, vektorový obrázek, svg, ke stáhnutí, download, grafika, Bílé hrozny, ilustrace, ilustrační obrázek, Ovoce, vektor, ke stažení, cliparts

Doporučené použití klipartu: letáky, wordpress, web, Instagram, video, kalendář, diář, fotografie, prezentace, openOffice, dokumenty, webové stránky, Twitter, logo, plakáty, inkscape, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i klipart Sada emotikonů ke stažení, obrázek Brouček zdarma nebo obrázek 2019 ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Zvolte rozměr, velikost klipartu ke stažení. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Obrázky, kliparty je možné zdarma využívat

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další zajímavé kliparty jsou tam též dostupné.