Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drobné kvítky, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Drobné kvítky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Drobné kvítky ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Drobné kvítky se nachází v kategorii Vektorové obrázky květiny ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak 8 ke stažení Podívejte se i na vektor Dítě ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa Oceánie zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, download, vektor, kliparty, Drobné kvítky, obrázek, svg, ke stažení, Drobné kvítky, cliparts, grafika, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, památník, webové stránky, inkscape, corelDraw, word, škola, dokument, plakát, openOffice, Twitter, plakáty, časopis, Adobe Illustrator , dokumenty, textové dokumenty

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Prasátkové vejce ke stažení, obrázek Dobrman ke stáhnutí nebo klipart Píšťalka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.