Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Drobné kvítky (Květiny) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Drobné kvítky. Vektorová ilustrace Drobné kvítky je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drobné kvítky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Autor obrázku: aungkarns

Sdílejte klipart nazvaný Drobné kvítky s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Vektorový klipart Drobné kvítky patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Digitální znak C ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Fitness zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Znamení vodnář ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, kliparty, free, obrázek, download, vektorový obrázek, Drobné kvítky, grafika, zdarma, Květiny, cliparts, vektor, Drobné kvítky, ilustrace

Doporučené použití klipartu: video, plakát, inkscape, škola, Facebook, dokument, diář, web, Instagram, word, blog, fotokniha, openOffice, profilovka, avatar, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart MOV ke stáhnutí, vektor Žabička zdarma nebo obrázek Tři vajíčka zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl poskytnut projektem Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.