Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Drobné kvítky (Květiny) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Drobné kvítky. Stahujte klipart Drobné kvítky v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Drobné kvítky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 161 Bajtů)

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: aungkarns

Sdílejte klipart nazvaný Drobné kvítky s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

Obrázek Drobné kvítky patří do sekce Vektorové kliparty květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Požární auto ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Mrtvola zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Lučištnice ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, svg, grafika, klipart, vektor, kliparty, free, ke stažení, download, Drobné kvítky, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Drobné kvítky

Doporučené použití klipartu: památník, seminární práce, fotokniha, corelDraw, eshop, letáky, fotografie, Instagram, office, word, Zoner Callisto, webové stránky, diář, brožury, články, katalog, plakáty

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Medúza ke stáhnutí, vektor Ukulele ke stažení nebo obrázek Baklažán zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek si uložte z nově otevřeného okna prohlížeče.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.