Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Drobné kvítky, Květiny zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Drobné kvítky. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky zdarma ke stažení, Květiny vektor do vašich dokumentů

Obrázek Drobné kvítky ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Drobné kvítky ke stažení, Květiny vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 161 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Drobné kvítky je v kategorii Ilustrační obrázky květiny ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zapalovač ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Smaragdová stužka zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Spínací špendlík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, download, Drobné kvítky, svg, grafika, vektor, Květiny, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, zdarma, free, ke stažení, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokument, PowerPoint, fotokniha, inkscape, články, kalendář, Adobe Illustrator , referáty, škola, časopis, Instagram, corelDraw, Facebook, blog, dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Modré srdce ke stáhnutí, vektor Mapa Texasu zdarma nebo obrázek Potkan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.