Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart HTML (Symboly) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart HTML zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný HTML. Klipart HTML je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart HTML ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1503x1600
1203x1280
752x800
470x500
151x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 066 Bajtů)

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: OpenClipart

Líbí se vám klipart HTML? Pak se podělte s vašimi přáteli prostřednictvím výše uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

Obrázek HTML se nachází v kategorii Kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čokoládové vajíčko ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Surikata ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Palec nahoru ke stažení. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, zdarma, download, free, ke stažení, grafika, kliparty, vektor, Symboly, cliparts, HTML, svg, obrázek, HTML, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: video, Facebook, web, Pinterest, wordpress, památník, škola, office, eshop, etikety, corelDraw, avatar, kalendář, Instagram, textové dokumenty, diář

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vlk ke stažení, obrázek, klipart Kapradí ke stažení nebo vektorový klipart Žena za počítačem ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty můžete použít pro ve vašich projektech

Obrázek pochází z projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.