Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek HTML (Symboly) pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart HTML zdarma ke stažení

HTML je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek HTML ve formátu SVG. Tento vektorový obrázek můžete využít k různým účelům. Lze jej využít ve školství, do fotoknihy, na webové stránky, do power-pointových prezentací atd. Klipart lze použít dokonce i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML zdarma ke stažení, Symboly vektor do vašich dokumentů

Obrázek HTML ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart HTML ke stažení, Symboly vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1503x1600
1203x1280
752x800
470x500
151x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 066 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: OpenClipart

Sdílejte obrázek, klipart HTML s kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Vektorový klipart HTML je v kategorii Ilustrační kliparty symboly ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Červený smajlík ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Třešně zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Tenista ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, zdarma, klipart, download, free, obrázek, ilustrační obrázek, grafika, Symboly, ke stáhnutí, ke stažení, svg, cliparts, HTML

Doporučené použití klipartu: profil, referáty, seminární práce, dokument, památník, web, články, eshop, office, škola, Twitter, Facebook, openOffice, wordpress, profilovka, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Strašák na poli ke stáhnutí, vektorový obrázek Bagr zdarma nebo vektorový obrázek 31.10. zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace můžete taktéž stahovat z tohoto projektu.