Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lemur, Zvířata nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lemur zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Lemur. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Lemur nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lemur zdarma ke stažení, Zvířata vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Lemur ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lemur ke stažení, Zvířata vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x881
1280x705
800x440
500x275
160x88

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 040 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: cyberscooty

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Lemur se nachází v sekci Obrázky, kliparty zvířata ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Injekční stříkačka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Bílá ozdoba zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Pandeiro ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, svg, ke stáhnutí, Zvířata, Lemur, klipart, cliparts, free, ke stažení, obrázek, grafika, download, vektorový obrázek, Lemur

Doporučené použití klipartu: corelDraw, profilovka, Adobe Illustrator , webové stránky, Facebook, dokument, kalendář, fotokniha, články, prezentace, Instagram, textové dokumenty, Twitter, plakáty, avatar, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Rudá ozdoba ke stáhnutí, obrázek Sushi s mořskou řasou zdarma nebo klipart Vánoční vystřihovánka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.