Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Hornoplošník (Doprava) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hornoplošník zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hornoplošník. Z této webové stránky lze stáhnout obrázek Hornoplošník v originálním vektorovém formátu SVG nebo v bitmapovém PNG formátu. SVG formát zaručuje nejlepší výslednou kvalitu obrázku. Výhodou PNG formátu je rozsáhlá kompatibilita napříč systémy a softwary. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hornoplošník zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Hornoplošník ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hornoplošník ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x606
1280x485
800x303
500x189
160x61

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 21 554 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: enolynn

Zaujal vás náš klipart Hornoplošník? Potom se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Vektorový obrázek Hornoplošník patří do sekce Vektorové kliparty doprava ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak štír ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Injekční stříkačka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Poslední minuty zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hornoplošník, obrázek, zdarma, Doprava, cliparts, ke stažení, ilustrace, klipart, vektor, grafika, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Hornoplošník

Doporučené použití klipartu: web, Pinterest, prezentace, corelDraw, inkscape, Instagram, prospekty, profil, fotokniha, Adobe Illustrator, etikety, katalog, blog, eshop, referáty, profilovka, webové stránky

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Zelená stužka zdarma, vektorový klipart Mapa Nigeru ke stáhnutí nebo obrázek Přidat složku ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím, v jakém rozlišení chcete obrázek stáhnout. Klipart s vybranými rozměry se potom objeví v novém oknu vašeho internetového browseru.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé ilustrace můžete stahovat právě z tohoto projektu.