Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Červená helikoptéra (Doprava) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená helikoptéra zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Červená helikoptéra. Pakliže si chcete obrázek Červená helikoptéra stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Červená helikoptéra lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená helikoptéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x830
1280x664
800x415
500x259
160x83

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 803 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Autor obrázku: tzunghaor

Sdílejte klipart nazvaný Červená helikoptéra s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

Vektorový obrázek Červená helikoptéra se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dikobraz ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Reportérka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Free ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, ilustrační obrázek, vektor, Červená helikoptéra, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, Červená helikoptéra, Doprava, svg, download, ke stažení, klipart, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: články, škola, plakát, seminární práce, avatar, word, Facebook, web, časopis, plakáty, prezentace, PowerPoint, Instagram, Adobe Illustrator, památník, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek, klipart Lori zelenokřídlý ke stáhnutí, vektorový obrázek Jam zdarma nebo vektorový obrázek Znamení lev zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další kreslené ilustrace jsou tam k dispozici ke stažení.