Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Červená helikoptéra (Doprava) zdarma ke stažení

Obrázek, klipart Červená helikoptéra zdarma ke stažení

Červená helikoptéra je název dalšího obrázku resp. klipartu. Vektorový obrázek Červená helikoptéra je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Obrázek můžete editovat, šířit a používat dokonce i pro komerční účely bez nutnosti žádat o povolení.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená helikoptéra zdarma ke stažení, Doprava vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená helikoptéra ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená helikoptéra ke stažení, Doprava vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x830
1280x664
800x415
500x259
160x83

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 33 803 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: tzunghaor

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli Červená helikoptéra s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

Obrázek Červená helikoptéra se nachází v sekci Ilustrační kliparty doprava ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Děti u stromečku ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Veka zdarma. Mohl by vás také zajímat klipart Fakáč ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, Doprava, zdarma, free, kliparty, cliparts, vektor, download, vektorový obrázek, Červená helikoptéra, obrázek, ilustrační obrázek, ke stažení, ilustrace, klipart

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, dokumenty, blog, diář, plakát, brožury, bakalářská práce, vstupenky, seminární práce, textové dokumenty, eshop, deníček, vizitky, fotokniha, Adobe Illustrator, logo, fotografie

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek, klipart Mapa USA ke stáhnutí, klipart Belgie zdarma nebo vektorový obrázek Dítě v kostýmu zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Vyberte si prosím nejvhodnější z nich a klikněte na uvedený rozměr. Klipart se následně otevře v novém okně odkud jej můžete stáhnout na disk.

Ilustrační obrázky zdarma pro vás

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto se na něj nevztahuje copyright a můžete ho využít i pro komerční účely bez uvedení autora. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.