Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zlatý kříž, Náboženství zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zlatý kříž zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zlatý kříž. Obrázek Zlatý kříž je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý kříž zdarma ke stažení, Náboženství vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zlatý kříž ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zlatý kříž ke stažení, Náboženství vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1140x1600
912x1280
570x800
356x500
114x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 612 055 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zlatý kříž je v sekci Ilustrační obrázky náboženství ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tonometr ke stažení Podívejte se i na obrázek Uplakánek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Tamburína zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, grafika, Náboženství, free, cliparts, vektorový obrázek, ilustrace, Zlatý kříž, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Zlatý kříž, vektor, zdarma, svg, klipart

Doporučené použití klipartu: openOffice, referáty, Facebook, avatar, škola, Pinterest, prezentace, články, profil, časopis, blog, dokument, Instagram, památník, plakáty, dokumenty

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Slepičí vajíčko ke stažení, klipart Filodendron ke stáhnutí nebo ilustrace Sushi s čajem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.