Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Štědrý večer (Vánoce) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štědrý večer zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Štědrý večer. Vektorová ilustrace Štědrý večer je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Štědrý večer? Pakliže se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Štědrý večer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1417
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 051 Bajtů)

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: oksmith

Sdílejte klipart nazvaný Štědrý večer se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

Obrázek Štědrý večer patří do kategorie Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Ostružina ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Lektvar zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Japonka ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, cliparts, Štědrý večer, svg, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, free, Vánoce, Štědrý večer, ilustrační obrázek, zdarma, vektor, download

Doporučené použití klipartu: škola, blog, Adobe Illustrator, inkscape, Pinterest, eshop, plakát, kalendář, office, dokumenty, Instagram, profilovka, dokument, seminární práce, profil, corelDraw

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Vepř ke stáhnutí, ilustrace Beryl zdarma nebo klipart Červené G zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrační vektorové obrázky zdarma bez poplatku a registrace

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Lze jej zadarmo použít k libovolnému účelu. Doplňkové informace o skutečném autorovi obrázku lze většinou nalézt na webových stránkách projektu. Další kreslené ilustrace lze stahovat právě z tohoto projektu.