Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Štědrý večer, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Štědrý večer zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Štědrý večer. Vektorová ilustrace Štědrý večer je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štědrý večer ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1417
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 71 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: oksmith

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Štědrý večer je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tři králové ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Ethereum zdarma Mohl by vás také zajímat klipart TEX soubor ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, cliparts, ilustrace, grafika, Vánoce, obrázek, ke stažení, Štědrý večer, Štědrý večer, klipart, ke stáhnutí, free, vektor, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, office, prezentace, profilovka, referáty, Facebook, openOffice, seminární práce, plakáty, web, kalendář, plakát, Pinterest, PowerPoint, blog, fotokniha

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Papája ke stáhnutí, vektor Pivo zdarma nebo obrázek Pes ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.