Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Štědrý večer (Vánoce) nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Štědrý večer zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Štědrý večer. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Štědrý večer ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Štědrý večer? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Štědrý večer ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Štědrý večer ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1417
1280x1134
800x709
500x443
160x142

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 71 051 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: oksmith

Tento obrázek s názvem (Štědrý večer) můžete sdílet s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

Vektorový klipart Štědrý večer je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jurij Gagarin ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Velbloud ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Lori mnohobarvý zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Štědrý večer, kliparty, cliparts, Štědrý večer, svg, zdarma, ilustrační obrázek, free, grafika, obrázek, download, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: diář, dokumenty, prezentace, pozvánky, eshop, office, Facebook, openOffice, Adobe Illustrator, textové dokumenty, inkscape, word, Instagram, corelDraw, web, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor RPM zdarma, ilustrace Pythagoras ke stáhnutí nebo klipart HTML formát ke stažení Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

kliparty a obrázky k použití zdarma

Vektorový klipart pochází z projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé ilustrace tam lze také stáhnout.