Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mop, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mop zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Mop. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Mop. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mop zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Obrázek Mop ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mop ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

466x1600
372x1280
233x800
146x500
47x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: arking

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Mop je v sekci Vektorové obrázky nástroje ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Červená květina ke stažení Podívejte se i na ilustrace Zlaté C ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Panama zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, klipart, vektor, ke stažení, Mop, free, svg, download, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, blog, plakáty, PowerPoint, seminární práce, profil, word, office, openOffice, články, pozvánky, fotokniha, corelDraw, Instagram, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Červený smajlík ke stažení, vektor Zelenina ke stáhnutí nebo obrázek Komár zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.