Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mop, Nástroje nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mop zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Mop. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Mop? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mop zdarma ke stažení, Nástroje vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Mop ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mop ke stažení, Nástroje vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

466x1600
372x1280
233x800
146x500
47x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 16 980 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: arking

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Mop je v kategorii Obrázky, kliparty nástroje ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Odměrná kádinka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Vývrtka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Osvětlení ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mop, vektorový obrázek, zdarma, download, klipart, vektor, ke stáhnutí, grafika, cliparts, ke stažení, Mop, obrázek, ilustrační obrázek, free, Nástroje

Doporučené použití klipartu: památník, kalendář, seminární práce, profil, články, office, PowerPoint, dokument, inkscape, časopis, fotokniha, corelDraw, textové dokumenty, webové stránky, referáty, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek XML ke stáhnutí, klipart Sůl a pepř zdarma nebo ilustrace Sklad ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.