Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Citroen Ami6 (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení

Tento vektorový obrázek (přesněji klipart) se jmenuje Citroen Ami6. Pakliže si chcete obrázek Citroen Ami6 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Citroen Ami6 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen Ami6 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x607
1280x486
800x304
500x190
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 443 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: spadassin¨

Potěší nás, pokud budete tento klipart Citroen Ami6 sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Obrázek Citroen Ami6 je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek, klipart Megafon ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Oranžová želva zdarma. Mohl by vás také zajímat obrázek Zlaté srdíčko ke stáhnutí. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Citroen Ami6, Auta, free, vektor, zdarma, klipart, ke stažení, svg, grafika, ilustrace, Citroen Ami6, ilustrační obrázek, obrázek, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, webové stránky, články, wordpress, PowerPoint, časopis, referáty, avatar, fotokniha, seminární práce, diář, plakáty, etikety, blog, dokumenty, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i vektorový obrázek Servírka ke stáhnutí, obrázek Zlatá rtěnka zdarma nebo vektor Ozdoba s vločkou zdarma Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Obrázky ke stáhnutí a použití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další ilustrační grafiku lze stahovat právě z tohoto projektu.