Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Citroen Ami6 (Auta) do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Citroen Ami6. Pakliže si chcete obrázek Citroen Ami6 stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Tento vektorový klipart lze podobně jako jiné vektorové obrázky použít v mnoha různých situacích. Od školních projektů (referáty, seminárky, bakalářky, diplomky) přes virtuální prezentace až po přáníčka a pozvánky na oslavy.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Citroen Ami6 ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x607
1280x486
800x304
500x190
160x61

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 443 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Autor obrázku: spadassin¨

Tento obrázek s názvem (Citroen Ami6) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

Obrázek Citroen Ami6 patří do kategorie Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace 5 euro centů ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Nástroje ke stažení. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Zákaz žebrání ke stažení. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Auta, download, cliparts, obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, ilustrace, vektor, free, grafika, kliparty, ke stáhnutí, vektorový obrázek, svg

Doporučené použití klipartu: word, profilovka, fotokniha, blog, webové stránky, eshop, plakát, plakáty, prezentace, kalendář, etikety, avatar, corelDraw, diář, pozvánky, openOffice

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Do Not Copy ke stažení, ilustrace Hacker ke stažení nebo klipart Melíry ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Ilustrace, obrázky lze zdarma použít

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.