Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Citroen Ami6, Auta nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Citroen Ami6. Kreslená ilustrace Citroen Ami6 je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Citroen Ami6 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Obrázek Citroen Ami6 ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Citroen Ami6 ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x607
1280x486
800x304
500x190
160x61

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 38 443 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: spadassin¨

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Citroen Ami6 je v kategorii Obrázky auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Dáma s účesem z 30. let ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Vzducholoď zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Krteček ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, obrázek, vektor, svg, Citroen Ami6, zdarma, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, web, avatar, openOffice, corelDraw, časopis, Adobe Illustrator , plakát, blog, office, referáty, webové stránky, PowerPoint, fotokniha, škola, profil

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Stan ke stáhnutí, vektor Posuvné měřítko zdarma nebo obrázek Kůň ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.