Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek, klipart Klíč od auta (Auta) pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Klíč od auta zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Klíč od auta. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Klíč od auta ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta zdarma ke stažení, Auta vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Klíč od auta ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Klíč od auta ke stažení, Auta vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1131
1280x905
800x566
500x354
160x113

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 049 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: padilhaum

Zaujal vás náš klipart Klíč od auta? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Klipart Klíč od auta se nachází v sekci Obrázky, kliparty auta ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zlaté M ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Valentina Těreškovová zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový klipart Umělé květiny ke stáhnutí. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Klíč od auta, grafika, zdarma, svg, kliparty, klipart, ilustrace, Auta, vektor, download, Klíč od auta, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, články, profilovka, web, word, Twitter, etikety, kalendář, seminární práce, PowerPoint, památník, plakáty, avatar, dokument, pozvánky, škola

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Klokan ke stáhnutí, ilustrace Jednoduchý sněhulák zdarma nebo klipart Vlk zdarma Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektorové obrázky k použití zdarma

Klipart je převzat z webových stránek projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další kreslené ilustrace jsou ke stažení taktéž tam.