Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládový dárek. Klipart Čokoládový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládový dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Čokoládový dárek je v sekci Obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Malé písmeno R ke stažení Podívejte se i na ilustrace Muktada Sadr ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Severní Ameriky zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, Čokoládový dárek, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, Čokoládový dárek, zdarma, kliparty, ke stáhnutí, klipart, obrázek, download, svg, Vánoce

Doporučené použití klipartu: blog, avatar, plakát, corelDraw, web, Instagram, pozvánky, dokument, články, referáty, kalendář, office, dokumenty, word, Twitter, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Skřítek ke stažení, vektor Myanmar ke stáhnutí nebo obrázek DNA zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.