Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek, klipart Čokoládový dárek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Čokoládový dárek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Čokoládový dárek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu    

Autor obrázku: secretlondon

Líbí se vám klipart Čokoládový dárek? Pak se podělte s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

Obrázek Čokoládový dárek je v kategorii Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Citroen DS ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Čaroděj zdarma. Mohl by vás také zajímat vektorový obrázek Merry Christmas ke stáhnutí. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, zdarma, Vánoce, kliparty, Čokoládový dárek, svg, free, download, cliparts, ilustrace, Čokoládový dárek, klipart, obrázek, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakáty, Facebook, prezentace, openOffice, web, Instagram, inkscape, blog, webové stránky, Twitter, wordpress, textové dokumenty, word, časopis, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Vánoční strom ke stáhnutí, obrázek, klipart Ohryzek zdarma nebo vektorový klipart Strom s dárky zdarma Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Obrázek byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby lze stahovat právě z tohoto projektu.