Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart, obrázek Čokoládový dárek (Vánoce) zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart pojmenovaný Čokoládový dárek. Vektorový obrázek Čokoládový dárek je přichystaný ke stažení v různých velikostech a dvou formátech (vektorový SVG formát a bitmaponový PNG formát). Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Čokoládový dárek ke stažení

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Autor obrázku: secretlondon

Potěší nás, pokud budete tento klipart Čokoládový dárek sdílet s rodinou a kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

Vektorový klipart Čokoládový dárek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kazoo ke stažení. Podívejte se i na obrázek, klipart Santova lebka ke stáhnutí. Mohl by vás také zajímat obrázek, klipart Jiřinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, vektorový obrázek, klipart, cliparts, Čokoládový dárek, Vánoce, download, ilustrace, vektor, ke stažení, svg, kliparty, obrázek, grafika, Čokoládový dárek

Doporučené použití klipartu: manuály, plakát, deníček, wordpress, tiskoviny, referáty, profilovka, Instagram, prospekty, textové dokumenty, eshop, pozvánky, openOffice, fotokniha, diář, kalendář, škola

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Digitální znak M zdarma, klipart M3U ke stáhnutí nebo obrázek Junonia coenia ke stažení Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Kliknutím si prosím zvolte jeden z rozměrů obrázku. Obrázek v daném rozlišení se vám otevře v novém okně browseru. Odtud ho můžete uložit na disk počítače.

Kliparty k dispozici zdarma pro vaše projekty

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace tam lze také stáhnout.