Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládový dárek. Klipart Čokoládový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoládový dárek se nachází v sekci Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znak vodnář ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Dítě zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Zapalovač ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, Čokoládový dárek, ilustrace, zdarma, free, Vánoce, Čokoládový dárek, cliparts, vektorový obrázek, download, vektor, kliparty, svg, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: Pinterest, fotokniha, časopis, PowerPoint, plakáty, webové stránky, blog, kalendář, profilovka, dokument, office, avatar, Facebook, plakát, prezentace, profil

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Guyana ke stáhnutí, obrázek Kolumbie zdarma nebo klipart Indonésie ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.