Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Čokoládový dárek. Klipart Čokoládový dárek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Čokoládový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Čokoládový dárek se nachází v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Souboj dobra a zla ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Mandelík hajní zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Akumulátory ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: svg, download, ilustrační obrázek, klipart, obrázek, Čokoládový dárek, ke stáhnutí, free, Čokoládový dárek, ilustrace, Vánoce, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: Adobe Illustrator , inkscape, Twitter, památník, PowerPoint, pozvánky, fotokniha, openOffice, plakát, Pinterest, webové stránky, články, avatar, kalendář, časopis, blog

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Mlíčko ke stáhnutí, obrázek Kuřecí noha zdarma nebo klipart Špatně ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.