Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Čokoládový dárek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Čokoládový dárek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Čokoládový dárek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Čokoládový dárek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Čokoládový dárek ke stáhnutí

Vektorový obrázek, ilustrační klipart Čokoládový dárek ke stažení, Vánoce vektorový obrázek pro vaše dokumenty

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1545x1600
1236x1280
772x800
483x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 30 582 Bajtů)

 Sdílet na Facebooku     Sdílet na Redditu      Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: secretlondon

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Čokoládový dárek je v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Námořnické srdce ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Žák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Formule 1 ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, free, cliparts, ilustrace, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, vektor, Vánoce, Čokoládový dárek, svg, Čokoládový dárek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, škola, avatar, dokumenty, články, PowerPoint, prezentace, časopis, profilovka, textové dokumenty, openOffice, word, webové stránky, inkscape, památník

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Kočičky ke stáhnutí, klipart Filipíny zdarma nebo ilustrace Srdce s květinami ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.